Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
superbet nu este cumva urmasul ,,falimentarului'' meridian (daca nu ma insel )?
Ce bine ar fi daca ne-am si documenta catusi de putin inainte de a scrie doar de dragul de a scrie. Bafta tuturor celor care pariati!
Superbet nu are nicio treaba nici cu fosta Astra si nici cu fostul Meridian. Superbet a inceput de la 0... Fostra Astra este actuala Casa Pariurilor, iar Meridian exista cand era Superbet, doar ca nu au facut fata concurentei si au inchis.
Nu Meridian ... este urmasul 'falimentarului' Astra Sport Bets, care patron a decis intr-o zi sa fuga cu incasarile si toate depunerile din conturile agentiei :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.