Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
pai tocmai asta e rusnacul nu are nici un cuvant de spus (de fapt critica in continuu ca Arsenal nu are ambitie ca este doar o masin ade facut bani ca din cauza ca se gandesc doar la bani nu castiga trofee)dar cat el va controla doar aproximativ 30% din actiuni si Stan Kroenke peste 60% nu va putea face nimic..a declarat de multe ori (de aia a refuzat sa-si vanda actiunile la Arsenal) ca doreste ca intr-o zii sa devina No1 la Arsenal,deocamdata are fanii alaturi de el dar asta nu e de ajuns .vine la toate meciurile spre deosebire de american care apare doar la CL sau daca Arsenal joaca un meci importanat (in rest e alaturi de Nuggets ,Avalanche sau Rapids alte echipe pe care le detine in SUA
pai Arsenal ar trebui sa domine fotbalul mondial cu banii rusnacului!
el se multumeste si cu-o..rata:))))
stai linistit...criza a fost creata pentru cei cu averti mari:))))))))...sunt o gramada ..espte 90% dintre ei au ...profitat:)).....criele sunt pentriu cei puternici nu pentru muncitorul de rand:))
din contra ..criza ia facut pe cei mai bogati si mai bogati iar pe ceilalti sa se zbata de la o zi la alta...pentru ca guvernele tarilor au alocat banii gramada pentru banci si altele..nu pentru omul de rand :)
...dar Tolontan pe unde este ?...ca el zice numai de altii ...cine stie cat a furat si el ...
Avea acum 10 ani, dar economia s-a schimbat. Astia cu averi mari au pierdut cam jumatate din averi dupa ce a venit criza. :)
surprinde Jordan cu 1 miliard-lol...cate contracte a vandut asta:))))))))
astia vb...adandola...stiam acu..10 ani ca avea 80-100 de miliardde...doart daca nu le-a dat cumva foc..la..o parte:din ei:)))))....mdas.....asa-i noi ne bucuram pentru 1000 de euro...de unde cateva mii:)))))))))))))))))))))
ele primul din romania....dar acum nu a fost luat in considerare pentu ca a fost pleat putin in vacanta in tarile arabe:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.