Alte știri din fotbal

FCSB - Rapid, derby în play-off » Echipele probabile pregătite de Charamabous și Șumudică + statistici și cele mai tari cote
0

Bizar! » GSP dă verdictul după selecția lui Mircea Lucescu: cel mai bun a rămas acasă!
0

Fostul campion al României a identificat „cheia” înainte de startul preliminariilor pentru CM 2026: „Asta este cel mai important”
0

Propunere surprinzătoare pentru echipa națională din Liga 2: „Să țineți minte numele ăsta”
0
Știri din fotbal internațional

Incredibil! Kyle Walker îi cere arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului!
0

Dezastru! Fotbalistul revenit după doi ani a fost eliminat după doar 10 minute
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
0

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
sa va fac in gura ,marlanilor de gsp , e a doua oara cand imi stergeti comentariul la acelasi articol .pentru ca l-am facut BLATIST pe caricatura de taran pe nume hagi ? sunteti niste daramati care raspundeti la comanda !
Hagi, blatistul ultimelor etape. Mare jucator, mic caracter...
Clasament de 2 lei. UNDE-I GICU DOBRIN ? EL A FOST SI VA RAMANE IN VECI CEL MAI MARE !
facatura,va paste falimentul, trustul santajistilor....balaci,dobrin,demb,mocanu nu sunt in topul condus de blatuitorul cu 15 fete !!!hai sictir, ziar si site de culoare m. si urat mirositoare,reporteri angtajati sa-l pupe la ochiul dorsal pe ciobanul sef de la stana!
Prietene "criteriile obiective" invocate in articol, au fost de fapt, niste criterii DIRIJATE din start cu unicul scop de a-l scoate pe Lucescu cel mai bun. Restul n-a mai contat pentru Graur si Ioanitoaia. E o coruptie nesimtita.
nu cred ca e un clasament real, lipsesc jucatori ca Dobrin Balaci Dumitrache Neagu Emerich Dembrovschi caruia brazilienii dupa turneu final alCM din brazilia unde romania a dat 2 goluri braziliei (nimeni nu reusise asta)au vrut sai faca statuie ,pircalab ,dudu georgescu ,dorin mateut,acestia nu apar in topul facut se pare dupa alte criterii decit pereformanta fotbalistica
O susanea care a avut un singur scop - sa-l scoata pe Lucescu cel mai bun. In spatele ei au stat zeci de ani de spagi luciste. Executantii - APS prin Dumitru Graur si Ovidiu Ioanitoatoaia, finul lui Lucescu. O rusine dirijata, cu scop si directie clare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.