Alte știri din fotbal
Filipe Coelho, la prima apariție de la coșmarul din Conference League: „Nu am meritat ce s-a întâmplat”
0
Panduru s-a convins astăzi și i-a exclus din lupta la play-off: „Nu au echipă de locurile 1-6”
1
„U”nstoppable! Trupa lui Bergodi se impune la limită cu Farul, grație cadoului făcut de Radaslavescu, și își continuă marșul spre play-off
5
Ce a surprins înainte de FCSB - Rapid: un titular în premieră după 4 luni + improvizația la care au apelat roș-albaștrii
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
0
Lovitură pentru Liverpool » Accidentarea lui Alexander Isak este una gravă
0
Aston Villa - Manchester United, singurul meci al zilei în Premier League » Gazdele preiau din nou conducerea
0
Prima decizie luată de PSV în cazul coechipierului care l-a înjurat pe Dennis Man!
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Dieta nebună a unui pivot din NBA. Steven Adams își începe ziua cu șase ouă ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Arma hipersonică a SUA care poate lovi China sau Rusia în 20 de minute
Libertatea
Nu era o greseala. Chiar mi-a placut gluma ta. Acum, serios vorbin, adrenalina ca adrenalina, dar cineva ar trebui sa le reaminteasca de bunul simt! Nu iti poti bombarda cititorii zi de zi cu astfel de “articole” inepte care nu au nici o legatura cu sportul! Acum, daca termenul “inept” li se pare necunoscut, pot folosimun dictionar. Daca il au la inemana.
Da, greseala mea. Autorii fac parte din echipa "U20" pe care o racolau anul trecut din Bucuresti. Se explica adrenalina pe care o simt respectivii cand vad un pic de fundulet de influencerista.
Facultatea de jurnalism?! Asta a fost gluma zilei!????
Nu doar carna, are si buza de sus rasfranta, zici ca e sobolan cu aripi (a.k.a liliac, pentru GSP) cand isi etaleaza dantura falsa.
Andro, lasa cancan-ul si ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce “cârnă” îi! Nu mi se mai închidea coperta la iPad și nu știam de ce … :-))) Oricum, merci, sunteți mari, m-am trezit azi cu stare de anxietate: nu mai știam nimic de Ivana și mi se bătea ochiu’ drept! Nici nu știți prin ce emoții am trecut pana am citit acest articol edificator, in care in mod clar va pasă de sport, poate prea mult!:-)))
Aoleo!Ma și speriasem!Am citit pe repede înainte și am crezut ca e vorba despre Ivan de la Craiolguta
Oare de ce am impresia ca nici macar nu stiti despre ce vorbiti?!! Eu nu cred ca este imbracata cu nicio fusta scurta, aia mai degraba sunt o pereche de blugi foarte scurti si bufanti. sa ma corecteze cineva daca ma insel.
Am crezut, în naivitatea mea, că odată cu încheierea CM din Qatar ne veți slăbi cu promovarea acestei ființe insignifiante. Ți-ai găsit! Nu erau de ajuns AMP, Paige și nu mai știu cum, Andreea Prisăcariu etc, iată-ne obligați s-o suportăm la nesfărșit și pe individa asta! Ce aveți cu iubitorii de sport?! De ce ne urâți?!
Lasa-neeeee, lasa-neeeee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.