Comentarii (56)
toaderiii
toaderiii  •  03 Aprilie 2011, 09:03

Nu stiu de ce ma bucur asa tare pentru eliminarea lui Chivu,parca mai imi creste o inima cand vad si scorul.Ii propun lui Chivu sa se menajeze ,sa se concentreze numai pe meciurile lui Inter pentru ca asa cum se vede Inter are mare nevoie de el.Exista un Dumnezeu si el nu doarme.

vergintaurix
vergintaurix  •  03 Aprilie 2011, 09:00

ca de obicei chivu a fost trompeta meciului !! si era super odihnit,deoarece sa menajat cu bosnia ! uitatil sa cam terminat cu el de vreo 2 ani ca fotbalist !

gazistu
gazistu  •  02 Aprilie 2011, 23:49

wolrds best team :P :=)) KAHN (buffon) THURAM (cafu)..MALDINI,(desailli)...PUYOL(terry)....R CAROLS (evra) VIEIRA (makelele) MESSI (figo)...ZIDANE (xavi)...C RONALDO (Ronaldinho) RONALDO (bergkamp)...HENRY (eto`o)

rezerva_01
rezerva_01  •  02 Aprilie 2011, 23:45

ce mult sa asemanat meciul asta cu poli - steaua.... ambele meciuri au avut 2 reprize cu pauza intre ele... si ne mai plangem ca nu avem campionat tare.... jucam ca in serie a...

gsava
gsava  •  02 Aprilie 2011, 23:40
Postat de bdgeorge pe 02 Aprilie 2011, 23:01

Chivu asta e varza ...este clar cel mai slab fotbalist din lotul lui Inter nu inteleg cum ii pacaleste sa il bage in teren..

asa ma intreb si eu de nicolita:))))

andreipca
andreipca  •  02 Aprilie 2011, 23:38

Gattuso, o retragere ca la carte. :)

tomita_1965
tomita_1965  •  02 Aprilie 2011, 23:37

Nu trebuie sa joci pentru ROMANIA ,dar nici pentru INTER ,ca esti un nimc ,numai dupa bani,iar cu conditia fizica esti un dezastru sa dea dumnezeu sa nu mai poti juca fotbal,

andreipca
andreipca  •  02 Aprilie 2011, 23:32

Cam asta se intampla la 2-0 si cu unu in plus si cu un joc ideal. Iti cam ies toate....

andreipca
andreipca  •  02 Aprilie 2011, 23:25

Pana una alta e cam cel mai valoros din ultimii 10 ani, singurul care a castigat CL s.a.m.d:) Nu prea ai ce sa-i spui. Sigur ii poti reprosa ca nu a fost sincer cu noi si nu a avut barbatia sa ne spuna in rest, jos palaria din punctul meu de vedere.

hiromatsu
hiromatsu  •  02 Aprilie 2011, 23:22

Stia el ce stia cand a zis "pas" la meciul cu Bosnia. De bine, de rau, ne-am tinut pana in ultimele minute fara el in teren. Altfel poate reeditam acel 5-0 de la Belgrad. Mare om, mare caracter, bun doar de reclame la fotbal, nu si la fotbal.