Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Un exemplu: Boloni. Antrenor în prima ligă franceză la FC Metz și o menține la mijlocul clasamentului.
Sumunica gura mare,face spectacolr pe marginea terenurilor unde antreneaza,problema nu este el,problema este la cei care il solicita ca antrenor.Fiti va rog amabili si spuneti un singur antrnor roman care antrneaza intr-un campionat bun din Europa chiar si in liga a doua.Antrenorii din Romania pleaca in tarile arabe sau Turcia,campionate sub nivel european,deoarece antrenori care se respecta si au valoare,nu se vand pe bani multi in campionate tip Gigi Becali.
*** e bun de clovn , bine si fotbalul este un circ !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar fi bună o rocadă Mutu-Şumi. Pentru că, de ce nu?
asta e parerea mea si o repet,cu lotul actual al Rapidului nu facea mai mult si,bineinteles,cerea jucatori care erau destul de scumpi pentru Romania....pana si cerintele avute pentru Craiova mititica au fost aberante
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Șumudică?? Conflictual??? Noooooooooooooo
antrenorul manager la noi ar baga echipa in faliment,nu exista educatie financiara,nu exista simt de raspundere pentru banii cheltuiti
Hai Șumudică la FC Rapid 1923! Tu antrenor cu Dani Coman președinte, Florin Manea director sportiv și Marian Iancu patron, oameni cu multă experiență în fotbal, oameni tobă de fotbal, va readuce FC Rapid 1923 acolo unde îi este locul!
E "telgraf" (pe turceste) nu telegraf. Un site local din Gaziantep, rafuieli locale samd. Nu-mi inchipui ca baskanul local ar putea face greseala sa renunte la Sumudica dupa ce l-a adus cand echipa avea ZERO puncte din 5 etape. Acum are 15 puncte facute in 10 etape cu Sumudica :)) Dar na, ura ciobanului inca produce efecte in gsp :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.