Alte știri din fotbal
„Bug” ca-n FIFA 98 » Portarul Popa, plonjon bizar la golul lui Nistor din CFR Cluj - U Cluj
0
Cătălin Cîrjan, mesaj emoționant pentru suporterii lui Dinamo: „Două povești diferite”
0
Incredibil! Câte bilete s-au vândut pentru Dinamo - Craiova: „Estimările sunt date peste cap”
0
Atacant pentru Dinamo?! » Andrei Nicolescu a pus ochii pe jucătorul rivalei din Superliga: „Nu-l știam atât de puternic”
0
Știri din fotbal internațional
Ce dramă! Genoa lui Dan Șucu pierde cu Napoli la ULTIMA fază » Clasament în Serie A
0
Al doilea meci amânat în La Liga » Sevilla - Girona a fost reprogramat
0
Arsenal, victorie fără mari emoții și un nou pas către titlul în Premier League
0
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Dragușin saracul, e caraghios pe teren!Parca e din filmele cu proști!
E uluitor norocul porcesc al echipei cuviosului mafiot!Ori-mai știi-poate ca platește- la calugarii de la Sfântul Munte-sa dea acatiste-ca le„lege”picioarele adversarilor-ca prea toți adversarii-ori sunt in criza prelungita,ori au toate vedetele accidentate!
Asa e, baiatule…
O fi aia că orice ceas stricat arata ora exacta de doua ori pe zi, dar aici ceasul a fost călcat de tren de ceva vreme…
Dau in ei in speranta ca vor deveni mai buni. One day. Dar de unde nu e, nici nea Gigi nu cere.
Un nou meci, o noua "dezamagire"...
Cum a iesit Dragusin, n-au mai luat niciuna si au dat doua, hmm...
Eu tot cred ca nu antrenorul e problema, ci clubul in sine. In trecut au fost antrenori mari la Tottenham, precum Mourinho sau Conte. Ei ce au facut? Nimic. Clubul asta are un ADN de echipa mica, care nu poate sa castige nimic. Acum au si o galagie de accidentati, ce sa faca antrenorul?
Bastenitos, how about us? Pai la cat bine si infuzie pozitivă am adus noi in aceste pagini (on-line) ar fi trebuit sa fim amândoi pe bancnota de $225-. Sau măcar tu pe o parte şi eu pe verso. Fac eu un pas înapoi, dar măcar sa te trateze cum meriți. Păi ce suntem noi aici, bilioneri?
Sa ne pregatim televizoarele pt meciul cu Manchester))) poate da bine Miculescu in basica si da vreo boaba si isi scoate si Gigi investitia asta neinapirata. Tare s-a mai necajit cu bajetul asta. Il vorteaza de 2 ani si degeaba.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.