Comentarii (29)
reteleanu  •  28 Decembrie 2020, 11:57
Postat de adi-das pe 28 Decembrie 2020, 11:26

Pai cum l-ai depășit bre pa Lucescu? Cu tranvaiul poate ai încercat, dar și atunci ți-a luat fata.

boloni are stilul asta de-a glumi uneori. nu cred ca se crede nici el mai important decat lucescu, covaci sau ienei, a si zis-o. in rest, s-a pastrat totusi in fotbalul adevarat, nu s-a ingropat de viu prin arabia maudita.

cpt.ahab  •  28 Decembrie 2020, 11:56

Singurul antrenor care și-a bătut joc de naționala României, demonstrând un caracter mărunt, penibil. România era în plină campanie de calificare la CM din 2002 și el negocia și semna cu Sporting Lisabona( deh, se valoriza!). Mai mult, mințea cu seninătate și acuza presa că inventează povestea, deși era totul real. A abandonat echipa înainte de finiș, e drept că într-o poziție avantajoasă, ceea ce n-a mai făcut nimeni în istoria fotbalului nostru. Mulți jucători dintre aceia care au lucrat cu el s-au plâns de caracterul lui. Ca atare, să-și vadă de "valorizare" și să ne slăbească!

Cosmin Bajescu  •  28 Decembrie 2020, 11:33

Nu imi este foarte clar ce a reusit Boloni si nu a reusit Lucescu. Sa antreneze atat de mult in strainatate? Lucescu antreneaza in alte tari de prin 1990. Iar ca performante, totusi Lucescu este peste Boloni. Asta nu inseamna ca Boloni nu merita sa fie apreciat. Tendinta aceasta de a face comparatii mi se pare insa nepotrivita. Atat Lucescu, cat si Boloni sunt antrenori buni, care merita aprecieri.

adi-das  •  28 Decembrie 2020, 11:26

Pai cum l-ai depășit bre pa Lucescu? Cu tranvaiul poate ai încercat, dar și atunci ți-a luat fata.

Florin Alexandru  •  28 Decembrie 2020, 11:25

DIFERENTA MARE INTRE DOMNUL LADISLAU BOLONI SI "REGELE DE CARTON" HAGI GHE!!

ray51  •  28 Decembrie 2020, 10:37

Cuvintele sunt neinsemnate cand incerci sa vorbesti despre Boloni. Un egocentrist valoros. Un roman puternic si adevarat. Te salut maestre!

Constantin Mosnegutu  •  28 Decembrie 2020, 10:06

Un LORD Loti... Un LORD!!!

Constantin Mosnegutu  •  28 Decembrie 2020, 10:05

RESPECT LOTI!!! AI FOST UN LOED TOTDEAUNA!!! UN ADEVARAT PROFESIONIST!!!

Constantin Mosnegutu  •  28 Decembrie 2020, 10:04

RESPECT LOTI!!! AI FOST UN LOED TOTDEAUNA!!! UN ADEVARAT PROFESIONIST!!!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează