Alte știri din fotbal

Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
0

Turbulențe și în ultima etapă la FCU Craiova! Portar schimbat la pauză, telefoane pe bancă, meci pierdut în ultimele secvențe » Nici TAS nu i-ar mai salva acum
0

Liga 2: Final de sezon regular! Iată componența play-off-ului și a play-out-ului » Dezastru pentru FCU Craiova
4

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0
Știri din fotbal internațional

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Echipa lui Chivu, Man și Mihăilă e față în față cu lanterna roșie din Italia
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
"Valverde OUT " iar in articol scrie altceva. Chiar mi-e dor de articolele de "lemn" dinainte de '89, atunci ce scria in titlu, scria si in articol ! Nici o dezinformare asemenea celei ce se face azi !
În La Liga e pe primul loc absolut conjunctural, pe baza faptului că adversarii direcți nu strălucesc. Când o vor face( Realul e tot mai consistent) va fi gata și cu titlul. Joacă prost, pierde puncte în fața unor echipe mediocre care nici nu visau acum câțiva ani să iasă de pe teren cu o înfrângere la o diferență mai mică de trei goluri. Din UCL va zbura imediat ce va da de un adversar puternic, așa cuma ieșit absolut jenant în ultimii ani, în urma unor scoruri rușinoase. Echipa e tot mai fragilă, cu un joc tot mai previzibil și plictisitor, iar jucătorii sunt tot mai inconstanți și bezmetici.
Pe tip nu l-am eliminat Răzvan Lucescu acum cca două luni? Și acum ajunge la Barcelona.... Bizar...
La moment rezultatele Barcelonei în proporție de 95/100 depind de forma în care se află Messi. Argentinianul are o vârstă deaceea nu-i mai poate duce în spate de unul singur.
Salut. Are cineva numarul de telefon, pager sau fax al domnului director de la Barcelona? Ma intereseaza urgent functia de antrenor la Barcelona, sunt zero barat ca antrenor, fix ***, nu ma pricep...dar daca Xavi, Mutu sa Piturca sunt antrenori eu de ce sa nu pot? La bani ne intelegem, vreo 5000 euro pe luna + cazare, eventual si o masa pe zi. Mentionez ca vreau sa antrenez doar echipe care joaca in competitii europene, nu ma bag la orice *** de club. PS: putem negocia la bani, nu tin neaparat cu dintii de suma
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Barcelona e pe primul loc in la liga si in grupele champions league. Dar da, ar putea rata tot. Doar ca asta e valabil pentru toata lumea.
sezon aproape compromis, ei fiind pe primul loc in campionat si in UCL cu sanse f mari sa treaca mai departe. au pierdut supercupa, bine!
Asta ar fi o altă prostie marca Bartomeu( să dea Dumnezeu să mă înșel!). Xavi nu are aproape deloc experiență de antrenor, iar tu vrei să-l aduci să-ți salveze un sezon aproape compromis! În fine, la câtă minte are Bartomeu, nu m-ar mira!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.