Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Lucescu Senior este scula de antrenor. 90% dintre romani nu au trebui sa-i rosteasca numele decat daca se spala in prealabil pe dinti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt fan familia Lucescu, dar uite asa se doveste ca acest Costa, a fost, este si va fi un nimeni. In locul seniorului, *** si il trimitea acasa in Brazilia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sigur, la tine nu e nimic important decat ce a realizat Dinamo... a luat Steaua Cupa Campionilor, pfff o putea lua oricine. Au mai ajuns intr-o finala, pff i-a batut rau Milan, inca o semifinala + una de Europa League... praf in vant... greu e sa ai fix 2 semifinale ca Dinamo, nici mai mult nu e bine, nici mai putin. Alte teorii prin care 2 e mai mare ca 5 si 4 e dublu ca 9, mai ai ?
Un singur meci? Uite, verifica echipa de inceput in Romania - Grecia 1988.
ce a urmat?
Eu l-as trece mai degraba la antrenori tineri si performanti mai reperde pe Dan Petrescu decat pe Lucescu jr.
Eu renuntam in locul tau dar vad ca tu te mentii serios pe treaba. Cum nu a jucat Rednic in calificari ma??? Doamne .......Care 5 de la Steaua ma? Intr-un singur meci? Cati au prins lotul final de 22? Hagi (care e un bun national, nu crescut de voi), Lacatus, Balint, Rotariu, Dan Petrescu, ultimii care nu fusesera titular in calificari.
Voi va multumiti cu putin ca atat aveti. De lipsa englezilor si voi ati fi putut profita. Ca nu jucau nici in C UEFA nici in C Cupelor.
Se numeste PEDAGOGIE. Antrenorul stia ca fotbalistul e talentat si ca nu isi permite sa piarda. Timpul i-a dat dreptate antrenorului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.