Comentarii (6)
pbogdan
pbogdan  •  08 Iunie 2011, 17:50

Timisoara a facut un blat in Europa.. au fost condusi de niste amatori cu 3-0 cica si apoi.. ma uitam la meci si amatorii aia nu stiau ce sa mai faca sa fie egalati, ceea ce s-a si intamplat pana la final. Cota la pauza era mare, si normal golurile au venit pe final. Am prins meciul ala, stiam ca asa se va intampla.

luchyna0  •  08 Iunie 2011, 14:58

oare cat avea bistrita ca intoarce de la 1-3 cu poli???sau liectenstein -lituania 2-0,sau victoria la scor aROMANIEI CU BOSNIA!!! ETC............

romanderoman
romanderoman  •  08 Iunie 2011, 13:50

daca nu e semnat stampilat de Tata Jean degeaba.

masseria
masseria  •  08 Iunie 2011, 13:36

Noi suntem copii mici la sectorul blaturi in comparatie cu patronii s-au regii blaturilor italienii, pai cel mai clar blat din sezonul trecut a fost Genoa - Roma: 0-3 pauza 4-3 final. La pauza Genoa avea cota 150 sa intoarca meciul in favoarea lor, si iata ca unii au facut plinul la conturi pe meciul ala .... no comment.