Alte știri din fotbal

Două reveniri importante la FCSB înainte de meciul cu Rapid: „Vor fi cu noi”
0

Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a revenit la națională: „Am și spus-o acum câteva luni”
0

Iată arbitrii delegați la FCSB - Rapid » Gigi Becali spunea: „Nu vreau să-l văd!”
3

CFR Cluj - Dinamo » Se anunță spectacol total în Gruia! Echipele probabile + cele mai tari cote
3
Știri din fotbal internațional

Villarreal - Real Madrid, duel din etapa #28 în La Liga » Echipele de start + cele mai tari cote
0

Claudio Ranieri, despre plecarea de la AS Roma: „Chiar credeți că o să vă spun ceva concret?”
0

Record ABSOLUT în Premier League pentru Erling Haaland » Ce bornă a atins după golul cu Brighton
0

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Copile vad ca o tii mortis sa demonstrezi ca nu prea stai bine cu materia aia cenusie. Habar nu ai ce inseamna jocul Barcelonei si ce inseamna adevarata tactica. Tu si alti lesinati care sunteti in orgasm cand vedeti rachetele (in tribune) ale lui cr0 si ramos. Ar trebui ca fotbalul sa fie urmarit de cei cu simtul frumosului si nu de toate brutele burtoase si transpirate. tiki taka e pentru voi ca si combustia spontana pentru stiinta. (adica sunteti total pe langa, cu mourinho in frunte)
Tu vorbesti???? Cine avea nasul mai mare dupa ce ai cistigat titlul cu Chelsea?????
cuvantu ala al tau de azi ''bunica-tu'' te da de gol domn'le dhestepth :))ti-am spus abuzezi de dreptul tau de a fi prost ;)
Vezi cat de usor a probat maxima ca prostul nu-si accepta nicodata condita, el nu da inapoi, el a mandru, ceilalti "e" prosti albitre, corect ?
vai de viata ta :))) superiorule :)))) am gresit ,scuzele mele cele mai sincere tu nu esti om :))) esti o capodopera a prostiei :)))
Unde sa vezi asa ceva prietene, in familia ta, in spania pe santier sau pe plantatie, intre cocaletii cu care bei bere si barfesti de fotbal? E absolut firesc, educa-te, lumineaza-te, respira si accepta-ti condita nu te mai lamenta ca nu ai niciodata de castigat in asemenea lupta!
Si daca toti stiu crezi ca subiectivii or sa recunoasca? Sau de CL dobandita cu inter, aceeasi poveste, ei cu ura lor restul cu realitatea demonstrabila... nu e nevoie sa incerci sa-l convingi pe prost ca nu poate e suficient sa-l trezesti, uneori.
esti incurabil omule :)))))))))))))))) sa mor de am maiv azut asa ceva , fenomen clar :))) :)))))
Prietene, nu-mi poti zice ca cerul e rosu si ca lumina soarelui e neagra cand vorbesti de mine si eu iti torn cu excavatorul realitatea-n ochi, macar atat sa intelegi si tot e ceva.
"credema" albitre ca nu ai cum sa-ti iei la misto superioritatea de netagaduit doar si pentru ca atunci cand imi raspunzi agresiv crezi ca esti bun cand defapt umbresti lumina soarelui cu ineptiile pe care le produci, de ce nu vrei de vorba buna sa-ti vezi de capsunicile tale si iti place sa o iei hard cat mai des?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.