Alte știri din fotbal
FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!
5
Reacția lui Răzvan Burleanu despre situația politică din România și teama de ultrași: „Încercăm să avem o linie foarte clară”
0
A venit decizia Comisiei de Disciplină în cazul FCU Craiova - FC Argeș » Reacția lui Adrian Mititelu
20
A venit replica pentru MM Stoica, după ironiile la adresa echipei din Superligă: „Noi am vrut să fim corecți”
7
Știri din fotbal internațional
Știm sferturile de finală ale Ligii Campionilor » Arsenal, duel de foc cu Real Madrid + Avem reeditarea finalei din 2010
0
Real Madrid, calificare incredibilă la capătul unui meci de infarct cu Atletico Madrid » Scenariu incredibil la loviturile de departajare
7
Moment incredibil la penalty-uri în Atletico - Real Madrid: a alunecat în timpul șutului, iar golul a fost anulat, sub ochii lui Vassaras
0
Olympique Lyon - FCSB, retur pentru istorie în Europa League » Echipele pregătite de Fonseca și Charalambous și toate detaliile de la corespondenții GSP
1
Lifestyle
Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
0
Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
30
A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2
Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
apoi una-i papagalu' si alta-i buzunaru'. el personal cum a reactionat la stirea presei din anglia?! organizatia "salvati copiii" de fapt l-a luat peste picior cu acele multumiri, da' gagiu; sigur nu s-a prins...
Orice om sanatos la cap stie ca intre Radio Erevan si presa tabloida din Anglia nu-i mare diferenta...
Pffff...asta castiga intr-o ora cat castig eu intr-o viata de om.
pe prost.ro vorbesc de 6 milioane...inteleg ca e greu cu engleza, dar macar cifrele sa le 'traduceti' bine..:)
A donat au ba, cei cu minciunele se numesc "mass media". Aici spuneti de 7 milioane. Initial am citit de 5 milioane.
Important e ca a facut campanie de awareness. Bine, daca ar fi donat si el 100.000 de euro, la banii lui, nu cred ca l-ar fi durut. Dar ma rog. :))
N-ai auzit pentru ca nu VREI sa auzi. Messi are propria lui fundatie care ajuta copiii. Asa-i cand ***, doar ca sa te afli in treaba..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci sa inteleg ca pentru toti astia de comentati pe aici e mai bine ce face Messi, nici nu face campanie, nici nu da vre-un ban! Si cel mai important, nu se da cu gel! Apropo CR a donat in alte dati, de Messi nu am auzit.
..)))))))) felicitari, am ras o suta patru secunde, nonstop.pe de alta parte, nu uitati sloganul : mincinosi din toate tarile, uniti-va ! ca tot nu ne trage nimeni la raspundere.))
la ora asta marca: "Cristiano Ronaldo " valoreaza sute de milioane...doar pt ca iau folosit numele astia au facut mai mult de 7 milioane. sa fiti siguri..si ei o recunosc in comunicat foarte clar..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.