Comentarii (20)
Stelian66
Stelian66  •  16 Ianuarie 2023, 16:58

A fost o conspirație mondiala ca sa nu ajungă Barcelona in finala . Ai dreptate. ***

Stelian66
Stelian66  •  16 Ianuarie 2023, 16:56

Faptul ca Real deține in prezent (en-titre) CL și titlul La Liga e PREZENT . Istorie e ceva ce a fost detronat . Greu cu limba romană când ești orbit de alte sentimente .

Desperad007
Desperad007  •  16 Ianuarie 2023, 15:25
Postat de cpt.ahab pe 16 Ianuarie 2023, 13:01

Și ce-are a face istoria cu meciul de aseară?! Meci în care Barca a fost net superioară. Dacă tot faci referire la istorie, vezi câte înfrângeri categorice a avut Realul în fața Barcei de vreo 15 ani încoace. Multe pe Bernabeu( 2-6, 0-4 de două ori etc ). Și mai e ceva: când a dat Realul peste Barca în UCL, câștig de cauză a avut Barca. Crezi că de s-ar fi întâlnit mai des, ar mai fi luat Realul atâtea trofee UCL?

Nu chiar, la nivel de UCL, fiecare din ele a eliminat-o pe cealaltă în faza semifinalelor și ulterior a și câștigat trofeul. Oricum comparăm mere cu alune, Barca chiar a fost net superioară în meciul de aseară!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  16 Ianuarie 2023, 13:01
Postat de Stelian66 pe 16 Ianuarie 2023, 10:36

Diferența din teren ? In your dreams, puppy. Hai la o poza cu CL in muzeul lui Real . Care, apropo, e campioana en-titre .

Def2020
Def2020  •  16 Ianuarie 2023, 12:12

A primit cineva banii de la concurs??de la ARGENTINA-FRANTA???BAFTA LA PARIURI

M0tanul
M0tanul  •  16 Ianuarie 2023, 11:24
Postat de doomsday2000 pe 16 Ianuarie 2023, 09:59

Moșule, tot cu șușanele te ocupi și-n 2023...

Firește, zcsb-iștii nu trebuie iertați!

Stelian66
Stelian66  •  16 Ianuarie 2023, 10:36
Postat de alexultrassteaua pe 16 Ianuarie 2023, 09:08

Diferența din teren justifică pe deplin termenul ”surclasat” (trecând peste faptul că Benzema a marcat golul de onoare prin minutul 93)...dacă nu era Courtois, am fi asistat chiar la un ”set” sau măcar un rezultat similar celui din 20.03.2022.

Stelian66
Stelian66  •  16 Ianuarie 2023, 10:35
Postat de elgabri pe 16 Ianuarie 2023, 00:50

Sunteti niste surclasati ;)))

Cum zici tu . Sa organizați un tur al echipei catalane la muzeul cun trofee al lui Real . Așa o sa aibă șansa sa atingă um CL ? Doar așa .,,

doomsday2000
doomsday2000  •  16 Ianuarie 2023, 09:59
Postat de M0tanul pe 15 Ianuarie 2023, 23:31

"Barcei" ... Vezi, gigistule ***, unde te-a dus chiulul (în formă continuată) de la orele de limba română? Acum, ești nevoit să suporți bătaia de joc la care te supun, în mod repetat, școlăreii din clasele primare!

alexultrassteaua
alexultrassteaua  •  16 Ianuarie 2023, 09:08
Postat de Stelian66 pe 16 Ianuarie 2023, 08:01

Articol la fel de slab precum comentariilor celor de la DiGi aseară . Dacă 3-1 înseamnă surclasat , mai bine va apucați de pictura . Real nu a venit decât sa încaseze cele 6 milioane . Ei gândesc pe termen lung . Pustii catalani erau avizi după victorie , pentru ei a fost ca o finala de CL ( pe care nu o sa o vadă)