Chiar a jucat bine Barcelona mai ales uitandu-te la primul 11

dementyal
dementyal  •  05 Februarie 2012, 13:17
Postat de flo_ax pe 05 Februarie 2012, 12:05

vezi cam prost, golul 1 al Barcelonei a fost dintr-o pozitie de offside (la limita totusi), iar Barca a avut mari emotii pe final, in ultimul sfert de ora fiind calarita pe propriul teren. La Pepe, e de vina Fifa cu tampeniile lor legat de regula hands-ului, se discuta pana maine daca Pepe a vrut sau nu sa-si fereasca mana

LUMEA CREDE CA ESTI DOAR UN PROST, DAR EU CRED CA TU ESTI UN PROST SINGUR....IN PRIMUL RAND OFFSIDE ESTI TU BAIETE...SI DACA PEPE A VRUT SAU NU SA FEREASCA MANA NU E TREABA NIMANUI....CEEA CE INTERESEAZA E CE SA INTAMPLAT...SAU PT REAL TOT CE CONTEAZA E DACA A AVUT INTENTIE, DACA NU A AVUT INSEAMNA CA NU A FOST?..SINCER SA FIU NU STIU CE MAI CAUTA ACEST JUCATOR PEPE PE TEREN, FEDERATIA AR FI TREBUIT SA SE AUTOSESIZEZE SI SA L SUSPENDE PE ACEST MITOCAN....SIMULARI GROSOLANE( MARCA RONALADO FERMECATORUL) FAULTURI HULIGANICE..SI CARACTER mic mic DE TOT .... CINE ARE UN GRAM DE EDUCATIE ISI RECUNOASTE GRESEALA CINE NU E IPOCTIT PANA LA CAPAT

miky198
miky198  •  05 Februarie 2012, 12:48

Omule......da-i doar un play pe rezumat........si pe langa scorul 2-1 vezi 8-2 la ocazii clare......cand nu vrea sa intre mingea in poarta nu intra.....de vina cu siguranta a fost si terenul.......inghetat....fenomen f rar la Barca.....dar oricum nu cred ca ar fi dat vina pe teren si daca faceau egal....ai fost SIMPATIC cu off-side la Tello si cu penalty-ul la Pepe:))

otelulgalati17
otelulgalati17  •  05 Februarie 2012, 13:42

cine s-a chinuit ma ? barca mai degraba realul .. scorul de aseara dintre barca si sociedat trebuia sa fie cel putin 3-1 / 4-1 in felul in care s-a jucat ..

flo_ax
flo_ax  •  05 Februarie 2012, 12:05

aer5
aer5  •  05 Februarie 2012, 11:34

daca barca s-a chinui real ce a facut?..real a fost ajutata de arbitrii pt ca a fost penalty la pepe...si din cate se vede barca a defilat cu astia