Alte știri din fotbal

Triplul campion al României cu roș-albaștrii a anunțat scorul din FCSB - Rapid
0

Dani Coman a răbufnit: „Penibili! Așa nu avem șanse la promovare” » Când au luat ultimul salariu fotbaliștii lui FC Argeș
0

Antrenorul din Liga 2 și-a distrus jucătorii în direct: „Nu știu cine i-a adunat aici, dar nu vreau să se lege de numele meu. Ne-au bătut niște amatori”
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Știri din fotbal internațional

Bild se ia de Vincent Kompany: „Incapabil să găsească strategia potrivită” » Verdict: „Foarte slab”
0

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Tottenham are 77 la final, deci inaintea etapei avea 74, cu 4 mai mult decat Chelsea...cam ce pasi gresiti putea face? Eventual ceva sa fie penalizata, dar ne-am obisnuit cu astfel de comentarii prin presa!
tottenahm 72 si chelsea 70. asta am vrut sa zic.
tottenham a facut 75 de puncte dupa 3 luate din victoria de azi. chelsea a ramas la 70 caci a pierdut. asadar inainte de aceasta etapa, tottenham avea 72 si chelsea la fel. daca pierdea tottenham si castiga chelsea, se inversau pozitiile.
Nu, in CL nu e asa!
dar daca castiga liverpool uefa nu merge locul 5 ?
Astia au sarit peste clasele primare, acolo se face aritmetica. Chelsea , 70 puncte, spera ca Tottenham ,74 puncte, sa faca pasi gresiti in ultima etapa. La fel de bina spera si WBA ca Liverpool sau Tottenham sa faca pasi gresiti....
"Chelsea, OUT din Liga Campionilor"...nici nu a fost in lupta pentru locurile de Liga, a stat tot timpul pe la mijlocul clasamentului !
"O performanță impresionantă pentru echipa lui Guardiola, care devine echipa care câștigă titlul la cea mai mare diferență de puncte din istorie: 18 față de United-ul lui Jose Mourinho"! 100-81=19! Cu cine ati facut matematica!?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.