ovidiu_3003  •  14 Decembrie 2013, 20:26

unchiul_cutzupar  •  14 Decembrie 2013, 20:19

opaaaaaa, nu-i de bine!

sakazuke
sakazuke  •  14 Decembrie 2013, 20:14
Postat de sakazuke pe 14 Decembrie 2013, 20:09

despre ramos ma abtin sa mai zic ceva am zis destule pana acum....meciul la facut greu echipa mai ales ca nu au marcat la una din cele 3-4 ocazii clare in primele minute ,mi-a placut ca au avut taria de caracter cel putin sa egaleze .ce-a ce nu am agreeat a fost lipsa de inspiratie a lui carletto , nu a reusit sa ,,citeasca" meciul la cabine,era normal sa l bage pe nacho inca de dupa pauza si sa scoata pe benzema care era bolovan acolo in fata..apoi schimbarile au fost pe langa de fiecare data,cum sa ii scoti pe modric si isco care erau cei mai activi de pe teren ?? di maria din ce in ce mai deceptionat joaca mai rau este ca nu avem fundasi centrali etapa care

* etapa care vine cu valencia...ramos si pepe suspendati...varane inca in ,,bandaje" .... pff cred ca jucam cu nacho si arbeloa fundasi centrali :(

sakazuke
sakazuke  •  14 Decembrie 2013, 20:09

milton
milton  •  14 Decembrie 2013, 19:55

Primera e un campionat de anduranta, iar, in ciuda acestui egal facut de Real la Pamplona, nimic nu e jucat. Barca n-are meci usor. Submarinul trage pentru un loc de CL, dar merg pe 1 solist. Unul din cele 4 obiective autoimpuse de Martino la preluarea Barcei, a fost terminarea anului 2013 pe primul loc. Deci, musai victorie in seara asta, lucru de care, dupa cum am zis, nu ma-ndoiesc, si victorie si-n ultima etapa, la Madrid, cu Getafe. Deplasare grea.

alexhaiducu
alexhaiducu  •  14 Decembrie 2013, 19:46

nu e mare branza! la pariuri majoritatea luau 4+

lapusneanul
lapusneanul  •  14 Decembrie 2013, 19:24
Postat de lapusneanul pe 14 Decembrie 2013, 19:23

si barcelona are meci gru cu villareal dar cred ca se duce la 5 puncte de real..