Alte știri din fotbal
Accidentare în lot! Jucătorul Rapidului a fost convocat de urgență
0
„Nu îl copiez” » Dorinel Munteanu, interviu amplu în presa din Ungaria: „Vreau să văd respect”
0
„Stai dracu' aici, că luăm bătaie amândoi!” » Cum era s-o pățească pe stadion o vedetă de pe internet
0
„Mi-a impus ce jucători să bag în echipă” » Dorinel Munteanu, EXPLOZIV: „M-a acuzat de blat și l-am dat în judecată”
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Croația, în returul sferturilor de finală ale Ligii Națiunilor » Trupa lui Zlatko Dalic este favorită la calificare + echipe probabile
0
Florin Manea despre interesul lui Napoli pentru Radu Drăgușin: „I-ar plăcea să se întoarcă în Serie A într-o zi”
0
Cluburile din Manchester pregătesc revoluția » City și United se duelează pentru semnătura jucătorului
0
Un bărbat a murit electrocutat înainte de antrenamentul Braziliei » Ședința de pregătire pentru meciul cu Argentina a fost amânată!
0
Lifestyle
„Călăul” României de la Euro și-a înșelat soția cu o avocată din Brazilia: „Nu a fost niciodată pentru bani”
0
Dezvăluiri incendiare ale unui fotomodel celebru: „Am participat la o petrecere de swingeri cu fotbaliști internaționali”
12
„M-a înșelat cu Claudiu Keșeru, chiar soția lui mi-a zis!” » Acuzații-ȘOC: „E nașul meu, a durat un an și jumătate”
32
Italienii anunță „criza de cuplu”, la aproape doi ani de la nuntă: „Există lucruri pe care nu le poți controla”
2
Ca de obicei lucescu cand pierde nu are puterea de a recunoste .
ba ia mai lasati-ne cu lingaul asta de cracinescu care da verdicte pentru tot fotbalul romanesc. a devenit secretaura lui naum. cat o sa mai rezistati ba?
Ai dreptate,Mihai Ducu,e un semnal ca acesti..?*** *** pot sa fure in continuare ca impart banii cu mafiotii care conduc Uefa si Fifa!Ca atare,singura solutie este ...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lucescu are dreptate! Au fost doua goluri din faze incredibile!! La noi doar mizeriafcsb mai beneficiaza de astfel de avantaje! Tine de hotia si mizeria din fotbalul european.....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca de data asta Lucescu pateste ceva,apoi inseamna ca FIFA a ramas o gasca de ticalosi ordinari! Asa ceva se mai putea intampla doar la noi daca la primul gol ar fi arbitrat Dragnea,la al d0ilea Tariceanu,iar arbitru de tuse la ambele ar fi fost Tudorel!!
Mare antrenor și asta.Fara jucători de milioane de euro ,nu face nimic.Se vede ce mare e.Sa antreneze in Romania să vedem ,că la ce jucători avem în țară ,nu ne mai calificam cel puțin 12 ani.
Ipocrizie marca Lucescu. Acum 2 zile spunea ca nu e de acord cu noul sistem video de validare al golurilor, ca nu se mai discuta pe marginea arbitrajelor si fotbalul nu mai are farmec. Probabil e ok cand arbitrii gresesc in favoarea lui.
OK
RUSINE LUCESCU .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.