Comentarii (35)
legio.sud
legio.sud  •  22 August 2024, 22:56
Postat de racetrack pe 22 August 2024, 22:42

Bravo CFR, eu zic ca se califica. Au mai adunat o victorie in Europa la punctajul ligii noastre.

Trebuie spus realitatea și anume că jucatorii lui Pafos îl înșală pe patronul lor ( sunt numai jucători străini care i-au salariile degeaba ) slabi la modul groaznic , n-au avut nici o ocazie de gol … ușurel cu CFR-ul că practică un fotbal subțire și care “zgârie “ retina , cu jocul ăsta dacă ar fi competiție corectă n-ar prinde play-offul .

racetrack
racetrack  •  22 August 2024, 22:42

talpaiadului
talpaiadului  •  22 August 2024, 22:40

Rezultat foarte bun, in conditiile in care CFR a jucat cu un om mai putin incepand din minutul 40. Felicitari ceferistilor de pretutindeni si bafta maxima la meciul retur! Cu bursucul inainte, forza, forza CFR, spre grupele Conference League!

racetrack
racetrack  •  22 August 2024, 22:14

Hai inca putin trebuie sa mai reziste CFR.

traian_v
traian_v  •  22 August 2024, 22:08
Postat de Ubi_Mortus pe 22 August 2024, 21:12

"Bravo!" Deac... Puii mei, ii da o palma peste ceafa adversarului, apoi tot el intreba pe arbitru "da' ce-am.facut, nenea?!"...

Dar Dan Petrescu nimic, nimic? Nu protesteaza, nu se cearta cu arbitrul de rezerva? Ma mir.

Florin9999999
Florin9999999  •  22 August 2024, 22:03
Postat de Sportfans pe 22 August 2024, 21:44

Se poate să obțină o victorie chinuită cu un 1-0 dar la retur.....va fi distracție mare! Managementul dezastros a facut dintr-o forță a campionatului intern, un cimitir de elefanți unde jucatori de 35, 36, 37, 38 de ani sunt speranțe și formează baza! Mde kharma!

pai in afara de camora si deac, care sunt "elefantii" aia de 36,37,38 ani?

Florin9999999  •  22 August 2024, 21:59

doar *** de arbitrii avem anul asta in europa: penalty clar cu neman, penalty clar cu maccabi si acum penalty cat casa, oare cati bani ii dau cipriotii *** asta sarb?!?!?! zic comentatorii ca baiatul asta arbitreaza prin cipru!

Sportfans
Sportfans  •  22 August 2024, 21:44

Florin9999999  •  22 August 2024, 21:40
Postat de legio.sud pe 22 August 2024, 21:11

Deac ăsta fiind bătrân a uitat că nea Vasi are jurisdicție doar în românica unde de obicei Deac faultează în primele 60 minute și nu vedea galben ….