Comentarii (122)
valentindragobete
valentindragobete  •  29 August 2024, 21:22
Postat de ion_ion pe 29 August 2024, 20:48

Când tragi de timp cu Prafos din minutul 10, la 0-0, nu te poți numi echipă de fotbal, chiar dacă CFR se va califica, profitând de noroc și de faptul ca ciprioții chiar sunt o echipă de mana a treia.

Ai "dreptate", echipa de măna a treia, acum este, deocamdată, 3-0 pentru cei care nu se "numi echipă de fotbal"

eugenrc
eugenrc  •  29 August 2024, 21:22

Care or fi cotele la pariuri? Se pare a CFR se va concentra pe campionat.

atacama
atacama  •  29 August 2024, 21:20
Postat de talpaiadului pe 29 August 2024, 21:00

Prima repriza nefasta a CFR-ului, trebuind sa se decalare multumita ca a scapat doar cu 0-2 la pauza. E nevoie ca Dan Petrescu sa-si arate valoarea, facand niste schimbari inspirate pentru a evita o eliminare rusinoasa in fata celor de la Pafos. Hai CFR, echipa care in acest meci lupta nu doar pentru ea, ci si pentru Romania!

Sa-si arate valoarea ?? Ce valoare are Petrescu ??Daca avea ceva, probabil, era undeva prin.....Australia....ce mult !!!!

Orangegoblin
Orangegoblin  •  29 August 2024, 21:20

Daca Fcsb a revenit de la 3-0 cu Sparta Praga si a marcat 2 goluri, sigur Cfr va reusi sa marcheze 3 goluri si sa se califice, am incredere in fantezia Bursucului.

John.Wick
John.Wick  •  29 August 2024, 21:19
Postat de troll_csA_de_LaCluj pe 29 August 2024, 20:40

0-2 cota 5 pe calificare!!!Bani pe jos!!Desculții ăștia au fost eliminați din EL de Elfsborg cu scorul general 2-8.Au fost bătuți de zalgiris și clona bulgar!Cota 5 pe calificare.Cumpătați,dar sunt bani pe jos!!!

Și la 3-0?

sibelius
sibelius  •  29 August 2024, 21:18

Urmează alte plecări de la CFR.

teleleu_ionel
teleleu_ionel  •  29 August 2024, 21:17

Tinand cont de probabilitati, sanse, mi se pare cel mai rusinos meci al unei echipe din Romania in cupele europene. Dane, sa te duci sa antrenezi in Vietnam si sa dai bani pentru asta.

legio.sud
legio.sud  •  29 August 2024, 21:17
Postat de razesul pe 29 August 2024, 21:13

CFR joaca cu Corvinul??

A întârziat nea Vasile după congresul PSD este încă blocat pe valea Oltului !!!

mario_rdfe_
mario_rdfe_  •  29 August 2024, 21:16

Toti astia care se bucura aici de acest scor, sunt fani fcsb ! Adica aceeasi care se plang ca de ce e toata lumea e impotriva fecesebeului in europa, ca vezi doamne echipa romaneasca...ca suntem hateri ! Ba, perversa rasa este fecesebistul asta ! D asta va uraste toata lumea