Zozsuzit141321  •  25 Iunie 2024, 00:42

Croatia a rátát lá mustata calificarea!

v1ad
v1ad  •  25 Iunie 2024, 00:37

Dumnezeu e ungur. I.a calificat cu goluri în 90+10 si 90+8. Și mai spun unii ca nationala noastră e norocoasa. Fiți siguri ca la Budapesta nu se folosesc asa termeni

Alexaa
Alexaa  •  25 Iunie 2024, 00:18

Avem o echipa sub noi 100% e Croatia , si ungaria cu golaveraj-3 , totul e sa terminam pe 3 , daca luam bataie si in meciul celălalt se termina egal , plecam acasa.

Zozsuzit141321  •  25 Iunie 2024, 00:18

Zozsuzit141321  •  25 Iunie 2024, 00:17

cuzuban
cuzuban  •  25 Iunie 2024, 00:17

Nu înțeleg de ce au fost 8 minute de prelungire. Părerea mea e că 3-4 minute erau de ajuns.

aaxel03
aaxel03  •  25 Iunie 2024, 00:12

Arbitru aberant cu 8 min de prelungiri, n-a existat la nici un meci mai mult de 5, cu exceptia celui de ieri cand s-a accidentat unguru rau. Practic arbitrul a decis acest egal cu cele 8 min date. Croatia ghinion pur, egalati in min 90+5 de Albania si in min 90+8 de Italia, mai rar asa ceva. Cand ma gandesc ca in felul asta (aproape) se califica saracia aia de echipa a Ungariei in timp ce Croatia pleaca acasa tare mi se pare nedrept.

CitizenX
CitizenX  •  25 Iunie 2024, 00:11

e bine pentru noi

submarina
submarina  •  25 Iunie 2024, 00:08

Prea tare această grupă, care i-a costat până la urmă pe croați. Spania cu siguranță ajunge în finală, iar Italia în fazele eliminatorii tradițional rup tot.