Postat de tk2014 pe 24 Iunie 2024, 00:19

11m clar pt Scotia la faultul din spate asupra lui armstrong. oricum ungurii au golaveraj negativ

N-am vazut vreun fault, s-a dezechilibrat in urma unui contact fizic, dar corect. Ungaria nu cred ca se califica, cel putin la precedentele 2 Euro cu 3 pcte si golaveraj -3 nu s-a obtinut calificarea.

Cric73
Cric73  •  24 Iunie 2024, 00:26
Postat de teleleu_ionel pe 24 Iunie 2024, 00:14

In ultimele minute, egalul eliminandu-le pe amandoua, au lasat complet orice calcul. Era care pe care. Interesant daca se califica ungurii cu doar 3 puncte.

si bineințeles a Italiei\ Spaniei

Cric73
Cric73  •  24 Iunie 2024, 00:25

Probabil vor sta la mâna Portugaliei si Turciei din grupa F

Justme2022
Justme2022  •  24 Iunie 2024, 00:25

Deci citez "În ultimul meci din grupa A, Scoția a învins-o dramatic pe Ungaria, scor 1-0. Este un egal care nu ajută niciuna dintre echipe. Ungaria termină grupa cu 3 puncte și are șanse mari la un loc în optimi. Scoția e eliminată" Scotia învinge.... este un egal....Scotia e eliminată..... Chiar nu citiți încă odată înainte de a da "enter"?

Catalynn_21
Catalynn_21  •  24 Iunie 2024, 00:24

Bravo lor, ăștia aproape au murit pe teren, la propriu!, pt o victorie care le oferă doar șanse teoretice, alții nu-s în stare nici de un egal amărât … În fine, ne uităm la premierul lor, apoi la Ciolacu si orice discuție se încheie acolo.

Postat de Silvan88 pe 24 Iunie 2024, 00:04

ce sa intimplat ca au prelungit meciul cu 12 minute? au asteptat pina fierbe gulashul?

A fost o accidentare urâtă în timpul meciului. L-au luat pe un ungur cu salvarea de pe teren.

teleleu_ionel
teleleu_ionel  •  24 Iunie 2024, 00:14

Zozsuzit141321
Zozsuzit141321  •  24 Iunie 2024, 00:13

Nationala Ungariei a facut un joc pentru victorie! Dar jocul a suferit tare múlt. Sa te domine Scotia? Sí tu ai nevoie de Victorie? Ultrasii mostri Au suferit 100 de minute!