Comentarii (64)
Catalynn_21
Catalynn_21  •  18 Iulie 2024, 23:17
Postat de Zozsuzit141321 pe 18 Iulie 2024, 23:02

Paks joaca acest joc, ín generál! Norocul Corvinului a fost ca ín tűr Paks a jucat múlt sub valoarea sa reala! Golul lui Könyves din repriza 1 a fost un gól regulamentar! Nici vorba de offsaid!

Ești ungur!? Felicitări “fraților” din Hunedoara și succes în turul 2!

soimiisibiu
soimiisibiu  •  18 Iulie 2024, 23:13

Maxim aștepta să mai dea ăștia vreo 2 goluri ca să facă schimbări? Trebuia schimbat Bus, Lupu trebuiau schimbați în Min 70.nu au mai făcut nimic în ultimele 30 minute.

Dan19861986
Dan19861986  •  18 Iulie 2024, 23:09

Valoare ungurilor e e cam de liga 2 la noi foarte slabi au avut acum 4-5 ani un urcus valoric dar au luat-o grav la vale iar foarte slabi ca echipe de club , un Rapid , FCSB sau CFR ar castiga campionatul in Ungaria la pas cu echipa de rezerve si nationala lor e penibila nu cred sa mai prinda saracii vreun turneu final sunt la ani lumina de ei asta in conditile in care nici noi nu stralucim. Azi a intrat corvinu ca in vacanta de asta au respirat si ei probabil le-a fost mila la hunedoreni de ei ca altfel din 50 de meciuri nu mai bate Paksi niciodata. Oricum despre morti numai de bine sa vina croatii

22cea
22cea  •  18 Iulie 2024, 23:08
Postat de unurtr pe 18 Iulie 2024, 22:52

S-a văzut lipsa de experiență în Cupele Europene. Să învingi cu 4-0 în tur și să tremuri pe final în retur a demonstrat că nu au experiență și că este exact ce am spus după meciul tur: a fost o întâmplare, un noroc victoria din tur. Nu vor trece de turul următor. Nu înțeleg încăpățânarea cu care nu au cedat locul lui Farul Constanța care ar fi avut mai multe șanse să aducă mai multe puncte României...

Du-te bre cu ursu , cine ar fi ratat o asa ocazie financiara si de imagine . Mai au de jucat inca cel putin 4 meciuri din care isi pot asigura bugetul pe cel putin un an .

Zozsuzit141321
Zozsuzit141321  •  18 Iulie 2024, 23:08
Postat de GigelPurcel pe 18 Iulie 2024, 21:35

Corvinul ar fi eliminat pe Paks si daca ar fi jucat cu juniorii under 17

Corvinul a avut un noroc orbesc! Nenorocitul de antrenor al echipei Paks nu a pregatit deloc meciul tűr! Total neserios pentru un antrenor care se considera antrenor!

talpaiadului
talpaiadului  •  18 Iulie 2024, 23:07

Victorie pana la urma meritata a Corvinului, care a fost per total echipa care a jucat mai mult fotbal pe parcursul celor doua partide. Sa recunoastem totusi si faptul ca hunedorenii au avut un mare noroc cu ofsaidul milimetric care a anulat golul inscris de maghiari in prima repriza. Daca acel gol ar fi ramas pe tabela de marcaj, altfel s-ar fi decis soarta partidei. Felicitari celor implicati in proiectul frumos de la Corvinul si multa bafta in meciurile urmatoare impotriva celor de la Rijeka.

maistorkokir
maistorkokir  •  18 Iulie 2024, 23:04

Nu e cea mai dulce infrangere, Corvinul e de nivelul ligii 1, prima jumatate si a batut in tur cu 4-0. Cea mai frumoasa infrangere, e un titlu dat de Bild dupa un meci de acum 10, 15 ani, cand Bayern pierdea pe Old Traford 3-2 si se califica la limita pt ca batuse 2-1 in tur(pt timpul ala golul din deplasare departaja).

Zozsuzit141321  •  18 Iulie 2024, 23:02