Alte știri din fotbal
A căzut nocturna în Oțelul - Csikszereda » Panică pentru gălățeni: ce spune regulamentul
0
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Știri din fotbal internațional
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
La ce aparare de cacat avem si ce ratangii sunt atacantii nostri, o sa fie tare, tare greu. Dar cred ca vom reusi. Trebuie! Macar noi sa tinem stindardul sus
Tu fati griji pentru ai tai !Echipe precum Steaua , Rapid , Cfr si altele se descurca ..........MUlt mai bine
cu danezi o sa fie cel mai greu,frt bun antrenor au
Ati doua meciuri adevarate pana acum de la inceputul sezonului, din care ati obtinut...1 punct cu Medias, restul au fost simulari ! De acum incolo sa vedem ce puteti !
incet incet cate unul se mai trezeste........dar cu o floare singura primavara nu se face.Poate,dupa ce mai auzim inca vreo 20 de ani "desteaptate romane" o sa deschida toata tara ochii si o sa condamne toti fanaticii si avizi de putere cu aer arogant si dictatorial tipic comunistilor ca oierul acesta din fruntea celei mai mari echipe din romania
A inceput diarea de articole baloase scrise cu limba adanc infipta in dosul stelei!! Sa te tii...
stilul de mahala e aici = ://tv.gsp.ro/Gigi-Becali-a-c-ntat-de-bucurie-n-direct-la-GSP-TV-23797.html sustzine FC Stana Pipera 2003,, manelishtii strike back!!!
Pustai 2
Dinamo nu e in grupe? Aaa.. am uitat ca Europa e interzisa cainilor. Mai bine ne facem de ras in grupe decat sa ne facem de ras in preliminari :))
stilul de mahala il avetzi voi cand va prezentatzi cu discursul asta de oi supuse,,,, habar n avetzi ce i aia civilizatzie,,,, statzi cu capul in pamant shi sustzinetzi jucaria unui dement in loc sa va alturatzi noua shi sa aplicam masuri drastice s ajunga pana la oasele ciobanului,,,, tu ai obs. cat de avar este ca la un momentdat nu vroia sa se mai intoarca pe ghencea pentru ca putea sa profite de mai multzi ca voi, care va ingramadeatzi pe N.Arena. de ce inainte stadionul era 95% plin la fiecare meci si acum se umple 60% doar la meciurile mari,,, in rest daca sunt 30%,,,, sustzinezi steaua lui becali = sustzinetzi pe becali,,, FARA MILA pana la moarte!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.