Comentarii (11)
muzica
muzica  •  11 Iulie 2024, 01:37

Steaua ajucat un TIKI-TAKA,cu mingi date la pase dintr-o singura atingere,cu dribilguri ametitoare, 14 suturi pe poata (in afara celor 7 goluri),apoi ratari incredibile vteo 5-6 !Este adevarat,am avut in fata o echipa de amatori,dar care au inscris un gol foate frumos,cu faza superba !Acum sa inercam,sa distrugem obisnuinta lui U Cluj,care in ultimul timp n-au pierdut cu noi !Deci sa continuam aceste victorii din Supercupa Rpmaniei si debutul in CH L cu 7-1!,cu o VICTORIE pe Gencea,cu acest clujeni,care vor fi o nuca tare !Dar noi suntem in mare forma !FORZA STEAUA/FCSB !!!Doamne Ajuta !!!

bajescu  •  10 Iulie 2024, 10:34

Scorul putea fi mult mai sever. Practic, la pauza, FCSB a oprit motoarele. Chiar si asa a reusit sa mai marcheze doua goluri. Probabil ca, daca se juca serios in a doua repriza, cei de la FCSB marcau peste 10 goluri.

raspunzel
raspunzel  •  10 Iulie 2024, 10:01

Haterii ...dans :))) Ce ramane dupa meciul cu amatorii din San Marino? Durerea haterilor de pe forum...suporterii echipelor neinvinse in ultimii 10 ani in cupele europene :))) Asa zisele echipe cu coeficient european 0 :))) Si speranta lor ...ca daca nu e Virtus e Maccabi...daca nu e Macabbi sunt aia din turul 3 ...si daca nici ei sigur aia din playoff:))) In timp ce echipele lor ...stau linistite...nu te poate elimina nimeni cand tu nu joci pe acolo :)))

sandiego
sandiego  •  10 Iulie 2024, 09:54

facem ce facem si ne intoarcem la oile noastre...

bunicu
bunicu  •  10 Iulie 2024, 09:15

Antrenorul acesta cu foto când era tânăr încă doarme și visează frumos se va vedea când se va trezi cum o întoarce ca la Ploiești și va zice că așa a fost voința celui de sus.Păcat de cei care muncesc cinstit și el ia fotbalul la mișto numai bani să se adune.Așa e omul adună ca o furnică și când pleacă nu ia nimic.

cronicaruldefotbal
cronicaruldefotbal  •  10 Iulie 2024, 09:07

Parca te si aud cum o sa spui ca te a batut cel de sus dupa meciurile care urmeaza. Asta a fost asa de paie. Daca si Miculescu a marcat o dubla... Ai jucat cu pompieri si bibliotecari azi... portarul lor era de fapt portar de hotel in viata de zi cu zi)))