frontline  •  14 August 2024, 08:01

Fcsb nu are antrenor si nici portar,Tarnoveanu este varza acum !!!

francklin67
francklin67  •  14 August 2024, 08:00

BECALI,nu treceti nici de LINZ fiindca nu ai PORTAR,FUNDASII doar ín Liga 1 poti folosii Iar de la MIJLOC ín sus vai de capul nostru( exact ca la NATIONALA) este aproape INEXISTENT .Nu lipsesc decat 22 de fotbalisti,jucatori ai pentru a juca de a antrenorul,dar pentru rezultate e NEVOIE de altceva.

ali.bec
ali.bec  •  14 August 2024, 07:57

Ciobane, în Ioropa nu se fură așa ușor ca-n Mămăligă.

Romario40
Romario40  •  14 August 2024, 07:25

Ciobanul vrea sa se califice în CL și fără antrenor și fără atacanți .A vândut un mediocru in Qatar și a cumpărat 5 submediocrii Are el mereu impresia că a descoperit apa caldă și restul sunt prosti

Haha1989
Haha1989  •  14 August 2024, 07:22

Stefanescu poate se lasă de fotbal mai devreme, primește ce și-a dorit, era vedeta la Sepsi și nu fost bine ca era respectat. Acuma sa suporte presiunea mândru ca e la fcsb

Haha1989
Haha1989  •  14 August 2024, 07:18

Gigi a văzut alt meci, aia s-au oprit la 3-0 la pauza, au conservat cât de cât rezultatul. S-au calificat. Pana nu vede problemele reale va avea dezamăgiri de acest gen. La toate simulările și presiunile puse pe arbitrii câștiga în campionat multe puncte. Când joacă în cupe nu mai e Barsan, Coltescu, Barbu sau Cojocaru. În plus omeniile. Mai e ceva, când joacă în cupe nu mai au aceasi forță ca și în partea doua a campionatului, de ce? Îți da de gândit, asta an de ani! Pt toate astea nota de plată vine în Europa!

polistul68
polistul68  •  14 August 2024, 07:18

Nu Mi place echipa asta, fcsb, iar patronul ei nici atat...dar sa fim.realisti, in repriza a doua, Sparta nu a contat...oricand, din cele 7 cornere si 15 centrari in careau, puteau primi goluri...a jucat periculos Soarta...

polistul68
polistul68  •  14 August 2024, 07:15
Postat de JanosHorvath1907 pe 13 August 2024, 23:57

Scorul e mincinos, Sparta s-a retras la pauza pentru a se odihni in vederea meciului din campionat. Putea fi 0-5 fara probleme, cine se pricepe la fotbal stie asta.

CostiCorabu
CostiCorabu  •  14 August 2024, 06:47

De mult nu am mai avut așa emoții într-un final de meci !

saruman2024
saruman2024  •  14 August 2024, 06:40

Stapanul tuturor fcsb istilor,e suparat pe arbitraj si pe argati.....Nasoala treaba !