INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » SEMIFINALE, RETUR / FC BARCELONA - INTER MILANO (ÎN TUR 1-3), AZI, 21:45, TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal

Liga 2: Final de sezon regular! Iată componența play-off-ului și a play-out-ului » Dezastru pentru FCU Craiova
3

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
4
Știri din fotbal internațional

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Echipa lui Chivu, Man și Mihăilă e față în față cu lanterna roșie din Italia
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Meciul este absolut penibil. Dupa meciul de ieri nu credeam ca o sa mai vad ceva atat de odios, insa m-am inselat. Barcelona este praf.
Articol copiat cuvant cu cuvant din Gazzetta Dello Sport :)
Nu e numai Messi pe teren...mai au destui care pot sa marcheze in orice moment
"Messi n-a marcat însă nici un gol în precedentele 7 partide contra echipelor conduse de Mourinho." asta spune ceva despre antrenor nu credeti ?
Daca Inter o elimina pe Barcelona, in finala de pe Bernabeu practic o sa joace pe teren propriu, asa ca sa nu le plangem de mila!
Sa dea Dumnezeu sa se califice Barcelona! Pacat ca s-au relaxat in tur dupa ce in grupe i-a luat lui Inter 4 puncte cu golaveraj 2-0. Sper sa repete scorul din grupe de pe Camp Nou!
GATA!!! DE LA 21:45 (ora ROMINIEI ) incepe REMONTADA!!! PAI PINA CIND SA MAI PACALEASCA FOTBALUL THE FAKE ONE !!! BARCELONA E SINGURA EHIPA DIN LUME CARE MERITA SA CISTIGE DE DOUA ORI CONSECUTIV LIGA!!! CE A FACUT mouriniho PESTE TOT PE UNDE A ANTRENAT ??? ANTIFOTBAL!! SINGURA LIGA PE CARE A CISTIGAT-O (SI VA RAMINE SINGURA DIN VIATA LUI DE FRUSTRAT) A FOST CISTIGATA DE CEA MAI URITA ECHIPA DE FOTBAL DIN ISTORIE!!! DISEARA BARCA LE DA 4 SI II SCOATE DIN GHETE!!!
Sunt foarte convins că italienii vor merge mai departe şi vor juca finala Ligii Campionilor. 100% convins! Jos cu extratereştrii!
Forza Inter Milano! M-am săturat de FC.Barcelona,aş vrea să mai ia şi altcineva Cupa. Inter va rezista eroic pe Camp Nou şi va ceda la limită 1-0!
Diseara bate INTER pe Camp Nou. Pentru suporterii barcelonei va urez multe "succesuri"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.