Alte știri din fotbal
Robert Ilyes a găsit „salvatorul” după victoria cu FC Botoșani: „El ne-a ținut în viață”
0
Leo Grozavu cere socoteală după eșecul de la Miercurea Ciuc: „Trebuie să răspundă!”
1
CFR Cluj - Oțelul, meci din runda 22 a Superligii » Cartonaș ROȘU în minutul 28
2
Explicația unei schimbări surprinzătoare în Giulești » De ce a „dispărut” Petrila la pauza meciului Rapid - Metaloglobus
0
Știri din fotbal internațional
Celta Vigo - Rayo Vallecano, în etapa #20 din La Liga » Andrei Rațiu ratează duelul cu Ionuț Radu + echipele de start
0
Cu Stanciu pe picior de plecare, Genoa a remizat astăzi în Serie A
0
Alanyaspor - Fenerbahce, meci de foc în Turcia » Ce se întâmplă cu Ianis Hagi
0
4 goluri, răsturnare de scor și „roșu” în meciul lui Virgil Ghiță din Germania
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu se plânge că a ieșit cu o pensie prea mică în 2014. Ce ...
Libertatea
de parca ar conta ce scriu italienii in ziarele lor... voi de ce nu faceti la fel.. cand a castigat cluj la Roma de ce nu i-ati facut si voi in tot felul p jucatorii lor acum tre sa le publicati si cuvintele... sunteti mai bufoni ca jurnalistii aia macaronari...hai Romania!!! forza Steaua!!!bvo CFR
In general, au dreptate. Nu sunt de acord cu afirmatiile referitoare la Y. Kone, un atacant foarte bun. In schimb, total de acord in ceea ce il priveste pe Trica. Baiatul asta nu a jucat nimic in acest sezon. Mai mult a incurcat decat a descurcat jocul CFR-ului! Lent, deseori absent din joc, neinspirat in momente cheie. O umbra a jucatorului de anul trecut. E bine ca e lasat sa plece.De Stancioiu ce sa mai zici? E incredibil cum o echipa atat de buna poate avea un portar atat de zanatic!
mai lassa-i nene ca ashtia au figuri!!! eu tzin cu roma de mic da cfr a jucat bine nu sa facut de ras. daca apara stancioiu bn shi nu se rata era bn pt voi... frumoasa imagine a facut cfr-ul romaniei. bravo baietzo. felicitar
***, italienii astia
ce sa spun ne ironizeaza bronzatii aia de broscoi raiosi! nu sunt fan cluj, dar nu suport sa vina niste broaste raioase sa se ia de jucatorii din Romania! cand au luat-o pe coaja la roma ce mai ziceau? sa stea ei in chiloti, cu papagalul ala de totti! mare scula, echipa la retrogadare! niste broaste raioase! va fan culo bastardi romani!sau romales di roma!
@ "U" Cluj : cum e prin divizia C? Mai bateti pe cineva? Se desfinteaza clubul? hahahahaha
Au dreptate astia e o echipa de trompete.Fortza "U".
Mda... Jose Culio... Dupa ce a aratat CFR-ul in CL, cata mandrie ne-a adus pt tara noastra, ar trebui sa invatati macar numele jucatorilor. CFR pe viata! La anul ne calificam!
De parca ma doare pe mine la patina ce si cum zic incompetentii de la gazzeta dello sport. Sunt subiectivi pentru ca le-a fost ciuda ca a castigat in tur CFR, si in plus, italienii sunt ingamfatzi. Destul de multi.
de bine ce l-au laudat au uitat sa-l noteze pe dubarbier nu??? ha ha ha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.