Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Laszlo Dioszegi, exploziv! Sepsi vrea să meargă la TAS împotriva FRF: „Nici nu se discută”
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a reacționat după tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Avertismentul lansat
0
Apariție de „gradul zero” la FCSB - Fenerbahce! » Fratele președintelui Erdoğan, prezență discretă pe Arena Națională
0
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în „optimile” Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
mi se pare corect sa fie retrogradati .au furat numele unei echipe care inca exista,au furat palmaresul si culorile.este o echipa adusa din bucurestiul pe care ei il tot injura mereu.
Cata rautate poate exista in unii care scriu pe aici...e incredibil! Ba suntem AEK,ba Bragadiru,ba ii dau apa la moara lui Zambon...nu pot sa cred ce multi oameni rai exista..!Nu conteaza...pt noi echipa Timisoarei este Poli,va covine sau nu !Iar in seara asta,ca sa muriti de oftica aceasta echipa Bragadiru,AEK,Rocar (si cum mai vreti voi) va face spectacol si va scoate nemtii din cursa spre CL....! Hai Poli,te iubim!
nu-i doriti pieirea nenorocitului..mai bine kasstrat si tatuat mare pe fata cu fieru rosu hai Poli !!! asta i-ar fi pedeapsa cea mai cuvenita sa-si aduca mainte de fiecare data cand isi vede in oglinda fata aia de brosKoi ca e IMPOTENT !!! Bafta POLI!!
Dar mult mai baga asta bete in roata la Poloy??Aruncatii si lui un os mai!!..Si terminati o data cu el....Chematiil la un chef dupa ce elimina Poly pe Stuttgard si punetii o pastila(cu otrava bineanteles) in cafa sau intr.-un pahar cu sampanie si terminat cu el.
Zambon asta risca sa fie ucis daca face asa ceva,porcul dracului, numai rau a facut Timisoarei , merita calcat cu masina, sau bagat cutitul in el. Huuuuuuuuuuu Zambon, daca intrii in Timisoara esti mort.
Zambon te fac jambon, mah mafiotule. Ai auzit de studentii de la medicina din Timishoara? Numai ca eu te fac mici si-i dau la italienii tai sa te mance, de nici D R E A Q U L nu va sti unde-ai disparut.
Care palmares? Sa furi singura cupa a Romaniei care apartine lui Poli Timisoara lui Zambon? Las-o asa cu Poli AEK=Rocar Bucuresti care a fost mutata in Timisoara. Bine ca nu vor si palmaresul lui Ripensia si Chinezul. Zambon e beton.
normal ca procuratura doarme: jambon a facut afaceri cu basescu! si pentru cei care nustiti, paskany si bucsaru au sponzorizat pd-ul!
bai da' nu mai rezolvati odata problema cu zambon? cu palmaresul, etc? rupeti pisica-n doua, nu va e un pic jena cand toata lumea va zice aek bragadiru?!
Da' chiar nu e unu' care sa-l gaseasca noaptea pe strada pe jambon asta ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.