brandremist
brandremist  •  09 Martie 2017, 00:57
Postat de tandd pe 09 Martie 2017, 00:50

mai taie si tu din ele ca au fost doar 5)))))

Nah. Ăla a dat gol în minutul 7:30. ;) Dar lăsând trollingul la o parte, mă bucur că au învins azi. UCL n-ar fi fost la fel fără Barcelona . Iar în seara asta s-a scris istorie. Força Barça!

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 Martie 2017, 00:56
Postat de foxy pe 09 Martie 2017, 00:54

Si eu am fost dezamagit!Maxim!Si nu sunt si n-am fost fan Steaua!Mi-a parut ,sincer ,rau!

Ar fi fost o bilă albă pentru tot fotbalul românesc...cel puțin la imagine.

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 00:54
Postat de a.c.a.b_st pe 09 Martie 2017, 00:52

Am văzut meciul la o terasă, mai mulți...in timpul meciului ne organizam să mergem la finală...:))) 7300 comentarii pe digi, la articolul despre meciul ăsta. :D

tandd
tandd  •  09 Martie 2017, 00:53
Postat de ropo pe 09 Martie 2017, 00:49

suarez si neymar sunt doua mizerii de jucatori,tot timpul simuleaza

aici iti dau dreptate,aia sunt mizerii pe langa cristinica care e super jucator si un monument de fair play)))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 Martie 2017, 00:53
Postat de valyomanyd pe 09 Martie 2017, 00:48

UEFA a anuntat imediat dupa terminarea meciului....Golurile ciudate nu se mai pun :))))))) Se delibereaza inca daca echipa care marcheaza 6 goluri din 7 suturi poate fi declarata castigatoare :))) Vom reveni cu amanunte ! :)))

:))))))))))))))))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 Martie 2017, 00:52
Postat de foxy pe 09 Martie 2017, 00:49

:)))...Au efect terapeutic?..;)))...Eu ,de atunci nu le mai suport ,desi nu eram fan Steaua!..:))...Carbohidrati multi!Ai grija!...:)))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 00:52
Postat de Alexandru Bria pe 09 Martie 2017, 00:48

CEA MAI MARE HOTIE DE " ARBITRAJ " din istoria UCL !!! NICIUNUL din golurile marcate de catre FURTcelona NU A FOST marcat REGULAMENTAR !!! Daca la asa nivel se comite o HOTIE ATAT DE FLAGRANTA, ce sa mai zici de LIGA PUSCARIASILOR din romania !!! RUSINE RUSINE RUSINE !!! MAFIA MAFIA MAFIA !!!

Ba nu am fost si nu sunt fan barcelona dar pun "mina in foc " ca tu esti roman balcanic . Nu te vei schimba niciodata . Mie mi-a luat vreo 20 de ani dar dupa am reusit . Si " by the way" !! "Frantzujii" tai nu au jucat nimic . Niste fricosi , Din mon 1 pina in in min 96 ? Nimic. Pe linia de 16 metri . *** si sa ma plimb cu el pe magheru !

lentziu.dlv92
lentziu.dlv92  •  09 Martie 2017, 00:52
Postat de tandd pe 09 Martie 2017, 00:47

pai asta am si zis mai jos,barcelona n-a jucat extraordinar,dar nici nu mia conteaza cum a jucat,in fata a iesit jocul psg--ului care a fost unu de judet si cu care nu ai pretentii sa mergi mai departe nici daca ai 72-0.O echipa care se respecta iese la joc,nu baga dosul in poarta 90 min si nu incearca sa lege macar 3 pase .Au castigat si altii prin antijoc,mourinho e genial la asta ceva,dar ai o ideee de joc,incerci cat iti permiti sa tii de minge,ai o tactica in cap.Singura tactica a psg-ului a fost sa treaca timpu,scorul din tur mai rau le-a facut decat I-a ajutat

.oricum e mai bine asa...vreau sa vad 2 sferturi spaniole si unul nemtesc...barca-sevilla si real-atletico sau barca-atletico si real-sevilla...+ dortmund-bayern...si as vrea sa ii vad pe monaco in locul lu city...au un joc ultra ofensiv...

ge0x
ge0x  •  09 Martie 2017, 00:52

Corect ai spus..7 suturi pe poarta 6 goluri..un autogol..deci poti da 1000 de pase daca ai 7 suturi pe poarta asta spune tot. Daca analizam ocaziile psg au ratat ocazii clare de gol..barcelona nu stiu ce faze a avut , ca nu a rupt cu jocul lor. I a bagat arbitrii in joc de 2 ori..nici ei nu mai credeau la 3 1..da cand la 4 1 primesti pomana si faci 5 1 si mai primesti si 7 min prelungiri o incerci :))))

184574028707654
Bungardean Fabienne  •  09 Martie 2017, 00:51

Deja Emrey poti sa sa te duci la *** pe camp, cum sa iti joci in prima repriza doar pe aparare esti un ***, ca in final sa-ti dai seama; si in adoua repriza sa iesi la atac doar degeaba , sincer rusine pentru toti din staful Parisului!!!