Postat de zecs93 pe 09 Martie 2017, 01:01

cristinica si-a inchis contu de facebook :))))))))))

GYMND!..Cine e` cristinica`?Fa-ne cunostiinta!...

300392693656380
Alexandru Bria  •  09 Martie 2017, 01:03

In 1997 PSG pierdea in ghencea cu shtoaia cu scorul de 3-2, devenit ulterior la masa verde 3-0 datorita HALUCINANTEI folosiri a suspendatului FOURNIER !!! Numai ca in retur s-a terminat cu cat a fost NEVOIE , 5-0 , si astfel ca PSG s-a calificat in UCL ! Dupa 20 de ani, PSG castiga HALUCINANT cu 4-0 si pierde in retur dupa o HALUCINANTA MASCARADA cu 6-1, atat cat era nevoie ca sa " piarda " calificarea !!!

zecs93
zecs93  •  09 Martie 2017, 01:03
Postat de tandd pe 09 Martie 2017, 01:02

poate era televizorul pe lampi si-a aparut mai tarziu golul la tine,ca e min 95 de fapt))))

la el acum incepe repriza 2 :))))))))

tandd
tandd  •  09 Martie 2017, 01:02
Postat de brandremist pe 09 Martie 2017, 00:57

Nah. Ăla a dat gol în minutul 7:30. ;) Dar lăsând trollingul la o parte, mă bucur că au învins azi. UCL n-ar fi fost la fel fără Barcelona . Iar în seara asta s-a scris istorie. Força Barça!

zecs93
zecs93  •  09 Martie 2017, 01:01

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 01:00
Postat de a.c.a.b_st pe 09 Martie 2017, 00:56

Ar fi fost o bilă albă pentru tot fotbalul românesc...cel puțin la imagine.

Corect!...Pacat!...

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 Martie 2017, 01:00
Postat de ge0x pe 09 Martie 2017, 00:59

Eu tin cu Dinamo..nu tin cu PSG . Au pierdut pe mana lor ! Dar Barcelona a fost ajutata..primul gol Suarez suspect, autogol de ***, 2 penaltyuri inventate..iar al doilea de tot rasul. Suarez se strange de gat singur si primeste penalty..uitati va la faza..mai era la noi in liga 1 un fotbalist care cum il atingeai se zvarcolea pe jos 2,3 minute dar am uitat cum il cheama..parca juca la rapid

Foarte bine. Te sufoci ? :)))

ge0x
ge0x  •  09 Martie 2017, 00:59

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 00:59

Cum poti sa spui ba balcanicule ca barcelona nu a jucat nimic dar francezii tai anti romani au jucat fotbal adevarat !! ***i !

tandd
tandd  •  09 Martie 2017, 00:58
Postat de ge0x pe 09 Martie 2017, 00:52

Corect ai spus..7 suturi pe poarta 6 goluri..un autogol..deci poti da 1000 de pase daca ai 7 suturi pe poarta asta spune tot. Daca analizam ocaziile psg au ratat ocazii clare de gol..barcelona nu stiu ce faze a avut , ca nu a rupt cu jocul lor. I a bagat arbitrii in joc de 2 ori..nici ei nu mai credeau la 3 1..da cand la 4 1 primesti pomana si faci 5 1 si mai primesti si 7 min prelungiri o incerci :))))

sa-ti mai repet odata sau imi bat gura de pomana?barcelona a avut penalty clar la Neymar la 3-0 si nu s-a dat,veratti a avut cateva intrari de manual care poate meritau rosu direct si a primit galben abia prin min 86....oare daca era arbitrul rau intentionat nu le dicsta pe bune cand trebuiau?????si mai uita-te odata la meci,s-au dat doar 5 (cinci)minute de prelungiri n-o mai lua pe camp asa