A murit Vasile Turcu, RIP !!!

valyomanyd
valyomanyd  •  09 Martie 2017, 03:41
Postat de catalynn pe 09 Martie 2017, 02:26

Nu imi plac Barcelona, I-am preferat mereu pe Real, deci poate ca sunt subiectiv, insa arbitrii au avut rolul lor la acest meci, si ma refer la cele 2 penalty-uri. Ultimul gol a parut din offside dar recunosc ca nu m-am uitat la reluari, deci poate ca ma insel. Mai ziceam ca ai nostril au fost niste prosti la Boro si au pierdut calificarea pe final, acum chiar ca Radoi & Co. n-au ce sa iti mai reproseze!

Ai zis bine ..a parut ! :)) Citesc presa internationala, aia nu zic nimic de penalty-uri inventate..Bine, doar romanul s-a nascut arbitru...Era unul mai devreme care a tot sustinut ca a fost blat :))

paulg40
paulg40  •  09 Martie 2017, 03:14

FIFA si UEFA ce zice?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 02:51
Postat de vicol_vali pe 09 Martie 2017, 02:12

Da, golul frumos al lui Neymar l-a impresionat pe arbitru. A dat 11m gratis, dar Barca a fost dezavantajată de arbitru la meciul tur. Și 5 min de prelungire, dai sau nu dai. Au dat! Mie nu-mi place nicio echipă din Spania, aia e, l-au dat. În meciul tur au fost dezavantajați de la început. Așa cu Dortmund, păi trebuiau să aibă 4-0 din tur. Cum să nu dea patru Benficăi, ce par o echipă de provincie de la noi.

Am inteles . Tie nu iti place nici o echipa din Spania . Au un joc urit , plictisitor !!

catalynn
catalynn  •  09 Martie 2017, 02:26

300392693656380
Alexandru Bria  •  09 Martie 2017, 02:21

***mesi se crede DUMNEZEUL fotbalului !!! O sa vina vremea PIERZANIEI cat de curand !!!

Alexandru Bria  •  09 Martie 2017, 02:20

extraterestrii *** !!! MAFIA PARIURILOR a ARANJAT aceasta " CALIFICARE " istorica garnisita cu HOTII MONUMENTALE DE ARBITRAJ !!!

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 02:18
Postat de unico_biancorossi pe 09 Martie 2017, 02:16

aloha und gutten night. la fel, nu e nimic interesant, cu exceptia isteriei determinata de remontada arbitrada.) stai sa vezi nebunie de remontade in pleiofu rumanilor.) ciao.

:)))...Aloha! Gutten nacht!...

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  09 Martie 2017, 02:16
Postat de foxy pe 09 Martie 2017, 02:14

`M-a luat valul`...Ora 2:12...Ma retrag!Maine am treaba ,nu plimb magarul ca `nea bulivard`!

unico_biancorossi  •  09 Martie 2017, 02:15

salut. imi pare bine de cunostinta. am zis mai jos, neymar da, a marcat un gol superb. cand totul intrase in depresie si descompunere. era min 88 cred. si la 1 minut vine ala cu un 11 m din joben. asta am criticat, nu am vazut match-ul, nu imi place futbolul spaniol inca din 1970 cand am vazut la lucru chiar spania. 70 sau 71 nu retin bine, sunt aproape 50 de ani.