Comentarii (299)
foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 01:59
Postat de unico_biancorossi pe 09 Martie 2017, 01:54

da, e posibil sa fie foarte la limita ultimul gol. dar sa dai asa haluri de penalty, vezi ca dau aia 4-1, cand nimeni nu mai remonta nimic, si inventezi repede inca un penalty ? ce o fi zis neicusorul cu fluierici ? aidi ba ca nu mai egaleaza ashtea, da imi iau o prema pentru dinamiscmul piesei !.)) si ca sa fie dramatismul asigurat, duce thrillerul cu 5 min peste cele 90. pai ce faulturi au fost, ca eu vad din montaj un joc alerts i cursiv ! in fine. sa le fie de bine, dar asta e un fas rasuflat, inca un Mit fals.

Corect!Asta seara pe toate siteurile :Barca,Barca!...FORZA BARCA!Asa ceva!La un moment dat la 4-1 ,urmaream un film si astia ,Forza Barca!Am last dre.q filmul si de la 4-1 m-am uitat la meci!...La 5-1 am schimbat pe film si dupa ce s-a terminat fimul.... 6-1?!...WOW!...Asa ceva se intampla la Div C, cand trebuia sa scape de la retrogradare Mecanizatorul Smian!

bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 01:57

Hai ba mai lasa-ma cu arbitrajul tau !! Repet nu tin cu barcelona . TIN CU FOTBALUL TOTAL SI ASTA NU O SA VEZI NICIODATA LA DINAMO 1948 ! NICIODATA IN VECII VECILOR . iN REST ? Da imi e dor de cind plecam cu sindicatele in fiecare vara la Venus si Olimp . Preferam Venus . Nisipurile de aur ale Romaniei . Nici un bucuretean nu lua avionul !! Era mai fan toti ne intreceam cu dacii sau oltcituri !! Sanse egale nu ca acum eu cu peugeot , salam cu lamborghini !

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  09 Martie 2017, 01:54
Postat de foxy pe 09 Martie 2017, 01:51

Salut!Asa ceva am vazut la Div C seria a 7-a in anii 78-79!Nu am sesizat toate fazele invocate de tine,dar m-a convins `tenta` din ultimele minute cand dai penalty la simularee genAlibec diun meciul cu ASa si apoi prelungesti atat cat sa se faca `hey-rup`...La 6-1, golul ala a fost la limita!Nu sunt fan Barca si poate sunt subiectiv!Simpatizez cu Bayern si acolo n-am vazut atat teatru!

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 01:52
Postat de titiduru22 pe 09 Martie 2017, 01:48

Esti dus nene postul era pnt ala care s-a luat de tine.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 01:52

Atunci accepta-mi scuzele ! Chiar nu tin cu barcelona dar sa vezi atita ura impotriva ei !! Noaptea mintii !

unico_biancorossi  •  09 Martie 2017, 01:52
Postat de bvd_magheru pe 09 Martie 2017, 01:34

Rusinea e la francezi nu la catalani . Ultimii au jucat fotbal . Primii nimic . Au incercat sa apere 4 - 0 !! Nu au jucat nimic . Absolut nimic .

faci o eroare : eu nu am comentat si nu comentez niciodata un match nevazut de mine. eu am comentat arbitrajul, dupa montajul video de aproape 20 min, atasat articolului. nu crezi ca e suficient ca un fost fotbalist de acum 35 de ani sa aiba o opinie proprie ? eu cred ca e mai mult decat suficient, Gringo. eu nu am treaba cu catalunii remontadori in super blatiada UCL, total jenanta fata de marile matchuri al;e CCE, nu spun ca nu s-au basicat 95 de minute, si nu spun ca parizerienii nu or fi gresit tactic aparandu-se, mai ales prima repriza, asa deduc eu din video. dar spun ca arbitrajul a fost tembelizant. si stiu ce spun. prapaditii aia de la UEFA si FIFA vor sa transforme si CM in circoteca a la CL. atunci s-a zis cu futbolul.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 01:51

Iar a inceput expertul in dinamo 1948 ! Asta se crede in 88 cind jucam sfertul de finala din cea mai importnta competitie europeana de la acea vreme contra sampdoriei si eram la 3 minute de semifinala !! Lasa-ma bre cu expertizele tale !! Baga-ti insula chronos in cr si misca-te secundar adica fara sens !!

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 01:51
Postat de unico_biancorossi pe 09 Martie 2017, 01:46

.) salut. mie mi s-a parut a fi un arbitraj foarte slab. la primul gol, exista o impingere pe linia de 6 m, stoperul francez e impiedicats a intervina, de acolo balonul bajbaie chinuit la suarez cred, care il impinge cu chiu cu vai in gol. la draxler a fost hent clar in careul cataluniei, era 1-0. nu s-a dat. repet, primul penalty e inventat total. era 2-0. fundasul de banda stanga se impiedica precum meme dupa o stikla de votca stalinskaya pentru barbati puternici, apoi cade fix in dinti pe superbul gazon catalan, iar neymar isi infige ghetele in victima automutilarii. ala e penalty la circul din CL, dar e nedemn pentru fosta CCE, cand se juca futbal si se arbitra futbol. de aia nu ma uit de ani buni la mascarada remontada blatiada arangiada din CL. la al doilea 11 m, o adiere de vant din peluza il darama pe catalun si arbitrul remontador sufla uluit in fluierici. cum a fost posibil sa cada ala in asa hal, mai domnilor ? penalty ! dixit je ! ca sa inteleaga si parizerienii. le spun asa, intrucat la 2-0 cavani rupe bara, la 3-1 cavani scapa singur cu neamtul (presupun ca era ter stegen, sau cum il cheama), si trage modest, nu mai zicem de di maria. ala a scapat fix perpendicular, cu fuga lui a la dorinao petardao, si da o chifla de numa numa. pai, numai un prizerian putea rata asa o sansa. si, cu exceptia golului dat de neymar, restul date de catalunii remontadori au fost niste chifle rasuflate : primul gol, cum am zis, 7 insi se chinuie, golul 2, autogol chinuit, 6, offside.