Comentarii (299)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 01:34
Postat de unico_biancorossi pe 09 Martie 2017, 01:31

de curiozitate am vazut montajul video atasat articolului. 18-19 minute, destul de elocvent. patetic arbitrajul, si-au dorit o remontada proprie si au izbutit, dupa primul gol cu fault in atac, 2 penalty inventate si suspiciune de offside la ultimul. in schimb, au si aia o faza clara de penalty, dar remontada nu prevede erori. in plus, nu e vina remontadorilor ca la 1-3 parizienii au ratat cu nonsalanta de 2 ori cu portarul (cavani si di maria, mai ales). as spune ca mai penalty a fost la fazele lui neymar si suarez, care a primit si galben pentru simulare, desi a fost contact important. la neymar, acolo macar asta a luat un body check de numa numa. pe cand, la primul 11 m, ala se agata de francezul cazut in gura pe iarba, si mai grav, la 4-1, cand mai erau cateva minute, spaniolul se impiedica singur in minge si da iar 11 m. ca sa fie remontada sigura, mai da si 5 minute de prelungiri, de parca fusese razboiul malvinelor. in fine, jenibil arbitraj.

Rusinea e la francezi nu la catalani . Ultimii au jucat fotbal . Primii nimic . Au incercat sa apere 4 - 0 !! Nu au jucat nimic . Absolut nimic .

lionforever
lionforever  •  09 Martie 2017, 01:32

Dinamo dacă joaca cu dinamo 2 are emoții sa ia campionatul o pățește că steaua cu bunica

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Martie 2017, 01:32
Postat de foxy pe 09 Martie 2017, 01:31

Canta la alta masa!Azi,e `Ziua barbatilor`!Ieri, a fost ` Ziua femeii`!Sau ,poate acolo, pe unde plimbi tu, magaru,l inca e ziua Femeii!?...

Ba eu sunt roman anglo . Nu mint . Tu esti balcanic adica mincinos, slab de caracter , un izmenit . Stiu esti genul de capitalist care ai visat sa ai zeci de fabrici si uzine cu mii de angajati si sa ai grija parinteste de ei dar " guess what " ! Am mai auzit .

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  09 Martie 2017, 01:31

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 01:31
Postat de bvd_magheru pe 09 Martie 2017, 01:28

Bai minciuna tu in ce tzara straina traiesti ca imi imaginez ca nu iti strici somnul la ora 1 jumate noaptea in zi de miercuri !! Ramai ce esti . Lash, mincinos.

ge0x  •  09 Martie 2017, 01:26

Nici Dinamo nu lua 6 ! Si nistor care e de la tara si nu a mai vazut asa multe luminite sigur dadea un gol, doua :)))