Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Iar se baga ***'-n seama.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...mirific...
Articolele săptămânale barte între GSP și Manea...Deja râde lumea pe la colțuri prin presa sportivă de șmenul ăsta
La intalnirile care le-a avut la Newcastle au venit aia cu cardurile si-au plecat fara ele....tipic manea...de la manele.
lasa bre sa mananca si gura la copiii lor ceva , copii ziaristilor ! astia pt 2-300 de ieuro scot articole pe banda ,ca de ex Ianis refuza pe barca ,simona nedopata doar indopata , r marin trebuie sa aleaga intre milan sau inter si el ajunge la niste desculti ce se bat la retrogradare. Stere ,*** hagi nu isi dau seama ca articolele apar doar in romanika si ca Ianis lustruieste bancile ,simonica gasita super dopata ,si toti cei plecati afara se reintorc intr un an doi cu coada intre picioare si ne mai miram ca tremuram in fata andorei ,belarusului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de fapt, îl cheamă Puţă, e mai aproape de adevăr !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si talpan, ce zice?!?
Bai, duta! Nu ti-e mah rusine?!? )))))
Da, da! Confirm! L-am vazut pe Inzaghi noaptea cu bata de baseball sa le rupa picioarele alora de la Milan. E ocazie unica in istoria clubului sa puna mana pe asa fotbalist. Da, presimt ca le da teapa si merge in liga 2 din tarile arabe, ca acolo e crema si viitorul fotbalului!
De la "se bat" pana la "s-au interesat" este cam mare distanta ba, ziaristii lu' peste! Profesionistilor! Ce va mai face, ba, Tepelin??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.