Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cum sa vorbesti asa de fiul regelui cu nas roșu? Ireal,cat tupeu pe Raducioiu...
Raducioiu a fost "indulgent" cu ianis (de dragul prieteniei cu taica-su). La cum se joaca fotbalul acum locul lui hagi junior e la circ: acolo poti face jonglerii cu ambele picioare (chiar si cu mainile) in nici un caz la vreo echipa cu pretentii de grupe europene (nici macar la CFR Cluj sau in Bulgaria)!
Blasfemie curata. Cum sa vorbesti asa despre decarul nationalei, viitorul capitan, campionul nostru la pamporea si jonglerii cu hartia igenica.
A gresit Raducioiu cu ceva?A mintit el in vreun fel?Jr nu a fost sa se impuna la o echipa din Belgia,de ce s-ar impune la Lazio?Mie mi se pare ca este foarte buna caracterizarea lui Raducioiu.Nu credeam la momentul respectiv ca o sa spun asta,dar Romania actuala nu are un atacant de talia lui Raducioiu!Sa nu fim ipocriti.
Atunci cind Ianis a mai jucat la Fiorentina....GSP credeam că sunteţi ziar sportiv. Nu prea urmăriţi sportul, fotbalul în general. Cind a jucat acest băieţaş în Italia?
Prințișorul e bun doar la echipa lui tăticu . La blaturi ! Și cu asta , basta !
Daca ai ajuns sa-l compari pe odrasla lu' nenea rejili cu Raducioiu sau Mutu...., cred ca te uiti la desene animate
Pe asta micu poate l cumpara BMW pilot de incercari !!!
ce sa mai zica si el... Ianis va ajunge MARE, mare de tot, el e speranta noastra, la Rangers e cel mai bun.
mamma mia ce pirlà Ràducu àsta ,e tare la teorie dar la practicà e nul in seria A nu prea a contat ,in serie B putin ajutat de big Gicà tatàl lui Ianis in Spania a miscat un pic la Espanol in Germania nicht ,raus si acum adevenit analist?am urmàrit toate meciurile lui Hagi jr la Rangers si cel putin in fiecare meci a dat 2 ,3 pase de gol in meciul tur cu Braga a dat cel putin 6 pase de gol plus 2 goluri iar Trincao next Barca 22 milioane era un pic junior in fatà lui Ianis ,dacà Morales & company nu bagà bàsicà in poartà pasele decisive ale lui Ianis nu sint contabilizate ...Ràducioiule esti un pigmeu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.