Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Numai pe banca ii locu lui ianis
Totul devine din ce, in ce mai clar. Italia, Belgia si Scotia sunt si rasiste si nici nu au habar de fotbal. Parca-l au pe tatal odraslei fredonind: "hai acasa puisor ..." Doar ca acum nu va mai fi titular nici la Viitorul, de cind s-au spaniolizat. Of, of, of si vai, vai, vai! Si cit de mulat ii venea tricoul cu numarul 10! Bine totusi ca-l are asigurat pe ala al Nationalei lu' Radoi.
A jucat in locul"celui mai bun",cand nu joaca si a fost cel mai bun.
Se pare ca nu toti apreciază pâinea feliata!
Ei, nici chiar asa sa spui ca apare de nicaieri, a jucat 3 sezoane pline la Leeds United, unde in al 3-lea sezon a fost golgeterul echipei cu 15 goluri, apoi s-a transferat la Anderlecht, unde s-a accidentat chiar la inceput, apoi a jucat titular si a marcat si acolo 6 goluri in 13 meciuri, deci a tinut nivelul de aproape un gol la doua meciuri, ca si la Leeds...asta nu-i chiar sa apara de nicaieri.
hmmm... asta e, daca-i bal bal sa fie, nu numai ca apare de nicaieri si nici nu s-a pregatic cu vreo echipa dar da gol si creeaza pericol, e acolo-n fata la locu lui in atac, recompensat si cu Man of the match, deci numit cel mai bun din meci... asta-i semn rau, nu-i a buna pentru Printu nostru pe care-l iubim su nu vrem sa-l vedem pe banca in campionat second-hand de ghiolbani rudimentari. Ianise fugi d-acolo, vezi ca nici coechipierii nu te sustin, practic tu tre sa centrezi si tot tu sa dai gol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.