Comentarii (23)
dobrin
dobrin  •  07 Octombrie 2024, 00:21
Postat de tarnaveanu pe 06 Octombrie 2024, 23:51

Singurul lucru de remarcat e că un asemenea pămpălău a luat un cartonaș roșu. Probabil de frustrare. Băiatul ăsta, în loc să își numere liniștit banii mulți câștigați datorită unor impresari veroși decât pe merit, e șucărit că nu e propus la Balonul de Aur.

La valoarea lui trebuia sa aiba deja vreo doua baloane de aur, dar a fost o conspiratie mondiala impotriva lui.

UnulPrintreVoi
UnulPrintreVoi  •  07 Octombrie 2024, 00:14

Destul de multe greseli pentru un articol de cateva randuri. Ce inseamna "pauza scorului"? ????

Catalynn_27
Catalynn_27  •  07 Octombrie 2024, 00:13

Până la urmă numai cine nu muncește nu greșește! Important e ca și-a ajutat echipa pt a cimenta avantajul iar eliminarea a venit cu doar 15 minute înainte de final la un scor care putea fi apărat destul de ușor (aia cu 2-0 e “scor periculos” e pt fraieri, o echipă serioasă închide meciul) deci nu a contat prea mult în economia meciului. E greu să pedepsești un angajat pt ca e prea ambițios!

dobrin
dobrin  •  07 Octombrie 2024, 00:08
Postat de mdionis pe 06 Octombrie 2024, 23:43

Behayved like an eejit.

N-a facut-o dintr-adins, asa e el de obicei.

careca1974
careca1974  •  07 Octombrie 2024, 00:05

Dacă dădea și gol, mâine era zi de sărbătoare națională, nu mai mergea nimeni la serviciu, toată țara petrecea.... Oricum, o să-l laude ăștia acum zile întregi, acum pot să justifice banii de la rege. Sper să-l vedem titular la națională acum.... joacă în străinătate,nu? ....la alt nivel...

o_bic
o_bic  •  07 Octombrie 2024, 00:05

Petarda de *** (25 de ani) a devenit ciomăgar.

dobrin
dobrin  •  07 Octombrie 2024, 00:04
Postat de cirus11 pe 06 Octombrie 2024, 23:44

Pana la urma e normal, chiar nu are meciuri in picioare... pacat de cartonas, din prea multa vointa.

Bine ca a rezolvat meciul repede... Doamne fereste se accidenta si cu cine mai jucam noi la nationala? :))))

thiamarcos
thiamarcos  •  06 Octombrie 2024, 23:56

Scuza asta, "din prea multa vointa", imi aduce aminte de Vladoiu la CM care a stat doar vreo 3 minute in teren "din prea multa vointa" si s-a ales pentru eternitate cu porecla "Musca fara cap". Macar Vladoiu era cu vreo 3-4 clase peste Ianis.