Alte știri din fotbal
Zicu a bătut-o pe Craiova cu 4-1, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Mă depășește, nu e normal!”
0
FCSB - Csikszereda: tribune pustii, asistență sub cea de mai devreme de la Ovidiu!
9
Denis Alibec s-a întors cu gol și a „săgetat-o” pe FCSB: „Am făcut alegerea greșită!”
0
Ce a mai putut spune Filipe Coelho, după meciul în care Craiova a fost dezmembrată
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool vrea să-și mărească colonia de jucători olandezi » „Cormoranii” negociază cu Sunderland pentru transfer
0
Transfer ca și făcut! Karim Benzema și-a dat OK-ul și semnează, după ce s-a enervat pe Al-Ittihad
0
Cremonese - Inter, duel din runda #23 în Serie A » Trupa lui Chivu conduce la Cremona
1
Intră la negocieri pentru transferul lui Valentin Mihăilă: „Discuții în desfășurare”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
Cu prodanca impresar,esti terminat! Nu va inteleg,pt o muie sa semnezi imediat contract cu aia....nasol au ajuns jucatorii roamani!
E bine ca a ajuns si Sergiu Bus intr-un campionat respectabil precum Championship , e atacant , are 22 de ani si daca isi vede de treaba lui departe de tentatiile Angliei o sa aibe o cariera interesanta , plus ca ar putea face o figura frumoasa si la nationala mare a Romaniei ! Si uite cum alaturi de Florin Andone ( 21 ani , atacant ) si George Puscas ( 18 ani , atacant ) nu imi mai este frica nici la nationala . Sper ca selectionerul nostru sa nu ramana impasibil la cei 3 atacanti , trebuie sa le dea sanse si incredere , alaturi de mult mai vechii Marica , Rat , Maxim , Pintilii , Chiriches , Torje s-ar face o nationala cat de cat de respectat in Europa !
Tu esti genul barbatului prost, isi prinde nevasta in pat cu altul si zice ca nu-i kurwa !!! :)))))
asta i si prost...genu de roman care merge afara si-si vorbeste tara de rau...da cine pana mea l-o intrebat daca isi lua banii sau nu la timp?
Las' c-o sa ai din Anglia!
Sergiu Bus e un jucator care cred ca se poate impune si-n Anglia. E masiv, jucator de executie, loveste bine mingea cu capu'. As fi vrtut sa-l vad jucand mai mult in Romania. Din pacate, campionatul nostru nu are resursele necesare pt a pastra jucatorii de calitate.
Bus e peste cutzudean dar chiar si asa e foarte greu sa te impui in a doua liga engleza mai ales ca atacant .
Tucudean ? pai Sergiu Bus face ce faci si Tucudean dar are si alte calitati in + . E un atacant complet . Problema este echipa . Englezii au cele mai putine goluri marcate in Championship . O alta ptoblema este ca englezii sunt in plin sezon in timp ce in Bulgaria a fost si este pauza de ceva timp . Primele 6 luni sunt de acomodare . Sper sa aiba rabdare cu el . Cu Tucudean au avut. I-au dat nenumarate sanse dar nu a confirmat . Nu poate sa spuna ca antrenorul nu i-a dat sanse . A avut multe sanse dar nu a profitat . Tududean nici iin Romania nu prea baga mingea in ate .
Cea mai noua oferta de lucru! Foarte multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: [email protected]
pff......este peste cutudean....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.