drugzbunny
drugzbunny  •  21 Septembrie 2013, 19:53
Postat de roadster1988 pe 21 Septembrie 2013, 19:08

nasol,pentru ca este bun antrenor dar din pacate nu are jucatori...

Nu are jucatori? ahahahha, asta e buna. Arunca o privire pe transfermarkt, Dynamo are al treilea lot ca valoare din campionat. Acum chiar nu mai are nicio scuza sa nu faca performanta.

avocatulreloaded
avocatulreloaded  •  21 Septembrie 2013, 19:13
Postat de andrei_30 pe 21 Septembrie 2013, 17:44

Bursucea e un antrenor mediocru si isteric care mereu e furat de arbitri si univers cand pierde.

hai nu mai spune ,ovidiule ? Ca sa Intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

monere1980
monere1980  •  21 Septembrie 2013, 19:10
Postat de vladutz13 pe 21 Septembrie 2013, 15:42

Uneori comentatorii romani de fotbal bat campii, se entuziasmeaza inutil, dar azi, baiatul de la GSP TV a avut dreptate: ARBITRAJ MIZERABIL!!!! Si cel mai rau este ca Petrescu ar putea fi demis desi a fost furat. Dinamo Moscova a fost echipa mai buna fara discutie!! Le-a fost refuzat un gol perfect valabil. Pe urma, se da penalty cu eliminare impotriva lor, desi faultul la N'Doye incepe cu 5-10 metri in afara careului. Nici macar nu cade in careu omul. Arbitrul a fost clar rau intentionat.... a venit de vreo 2 ori sa-l ameninte pe Petrescu in prima repriza, desi nu iesise din spatiul rezervat!! FURT PE FATA!!!! (golul din prelungiri nici nu se mai pune)

LOL! La cum descrii tu pare meci de prin tarile africane :D .... Si daca chiar asa s-a-ntamplat, atunci e naspa ptr bursucea. Mie mi se pare antrenor bun, dar e clar ca Dynamo Moscova nu e iubita de mujici :) .... Poate ar trebui sa plece in Italia sau alt campionat puternic. Mai bine ptr el

Postat de danimatca pe 21 Septembrie 2013, 17:09

arbitrii e de vina,asta e just.petrescu si lucescu plange.lucescu nu a dat mana cu omolugul lui dupa ce lucescu a pierdut.

tipic pentru un stelemuist, toti altii sunt de vina

avocatulreloaded  •  21 Septembrie 2013, 17:39
Postat de uefa pe 21 Septembrie 2013, 17:13

Ovidiu e tot timpul pe aici, sub alt nume! :)) nu ti-ai dat seama?

cred :)

avocatulreloaded  •  21 Septembrie 2013, 17:38
Postat de uefa pe 21 Septembrie 2013, 17:09

Ovidiu e 1 luna la sanatoriu, 3 acasa! :( daca nu l-au salvat de atat amar de vreme nu-l mai salveaza niciodata pastilele...

cam asa ceva :)))))))

avocatulreloaded  •  21 Septembrie 2013, 17:30
Postat de ovidiu_3003 pe 21 Septembrie 2013, 16:16

Antrenorul lui Lokomotiv fusese desemnat cel mai bun antrenor al lunii august pe locul 2 era tot un rus si pe 3 Spaletti ...Bursucea nici nu conteaza in asemenea clasamente ...dar romanii il vad mare antrenor ... Stati asa ca ramane fara angajament si il aduce Ghe Popescu la Nationala ...sa vedeti ce o sa l injurati atunci ...

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica !!!