Comentarii (63)
ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  21 Septembrie 2013, 15:48

Auzi ce spune Bursucea ...ca trebuia sa castige ...ca l a facut arbitrul ...numai aiureli .O sa vada cum o sa joace echipa fara el . A luat primul gol de la 25 de metri ...el nu a vazut ca portarul acesta e parnaie ? Ce s a grabit sa l bage titular ? Cine i face echipa lui Bursucea ? La golul doi n Doye a fugit cu doi fundasi centrali in spate ...pana cand l au faultat aia pe linia careului de 16 metrii ...deci penalty clar ... La golul trei o faza de manual dupa minutul 90 cand echipa antrenorului roman nu se mai concentra ... Ai pierdut pe drept ...

vladutz13
vladutz13  •  21 Septembrie 2013, 15:42

Uneori comentatorii romani de fotbal bat campii, se entuziasmeaza inutil, dar azi, baiatul de la GSP TV a avut dreptate: ARBITRAJ MIZERABIL!!!! Si cel mai rau este ca Petrescu ar putea fi demis desi a fost furat. Dinamo Moscova a fost echipa mai buna fara discutie!! Le-a fost refuzat un gol perfect valabil. Pe urma, se da penalty cu eliminare impotriva lor, desi faultul la N'Doye incepe cu 5-10 metri in afara careului. Nici macar nu cade in careu omul. Arbitrul a fost clar rau intentionat.... a venit de vreo 2 ori sa-l ameninte pe Petrescu in prima repriza, desi nu iesise din spatiul rezervat!! FURT PE FATA!!!! (golul din prelungiri nici nu se mai pune)

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  21 Septembrie 2013, 15:41

Imi pare rau de Bursucea ca e o mediocritate de antrenor ...nu cred ca l mai tin rusii dupa aceasta rusine ...s a vazut clar ca echipa lui nu joaca nimik ...Imi pare rau ca nu mai am pe cine sa critic ...De la Camile nimeni nu transmite nimik ...acolo e locul lui ...