Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Am stat la clubul Steaua 12 ani de zile, unde am vazut-o pe Siker aproape zilnic, antrenorcul Sorin (Cucu pentru cine il stie) si sotia dansului, Selina, i-au acordat o atentie deosebita acestei iepe, foarte iubita de toata lumea fara exceptie, un cal extraordinar, care merita sa aiba o batranete cel putin egala cu performantele si meritele ei, toate premiile aduse clubului cat si romaniei, un cal de exceptie. Pot sa garantez cu mana pe suflet ca Sorin, ca sportiv si antrenor are dreptate, nu mai judecati oamneii dupa viata de dinafara clubului, este un om care mereu s-a purat frumos, un om care o iubeste pe Siker exact ca pe familia lui si il inteleg cu totul si faptul ca lupta pentru acest caz inadmisibil.
E clar un singur lucru. Unde esti prea prost sa intelegi cum functioneaza legile, compensezi cu imaginatie :))
Nu prea e buna comparatia ta. Diploma de Spiru Haret e recunoscuta de Ministerul Educatiei, (CCE recunoscuta de UEFA, ca sa fie mai clar si pentru tine) doar ca un 'intelept' *** iti spune ca ai furat diploma, ai copiat. Oare opinia cui cantareste mai mult, a ministerului sau a 'inteleptului' ***? Think, Cata, think! It's not THAT hard :))). Cand vei intelege vreodata ca, pentru a promova in prima liga, e nevoie sa deveniti si voi, din nou, o "CLONA"?? Ca nu se desfiinteaza LPF, si nu se schimba legile ca asa vrea Talpan. Truth be told, Talpan a distrus clubul de fotbal "Steaua" mai mult decat a facut-o ciobanul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Las’ că se sifoneaza banii la fotbal. CSA Regal, clona fără egal, are pe constiinta-un cal!
si tu ***, ce draq trebuue sa ii dai explicati unuii ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai Silvica, e clar ca Adi 1 a vorbit cu un perete, insa macar te poti lauda ca te-am facut .... "celebru"! :-))) Daca nu vorbea cu o butaforie , dar chiar si asa avea mai multe sanse!, intelegeai ca Red Bull NU au fost interesati sa isi pastreze exclusiviatea asupra unui "desen" insa evident ca Palmaresul le apartine pt ca AU CUMPARAT clubul care l-a obtinut. Si Steaua poate "ceda" un "desen", de altfel Boroi a facut-o pt un meci cu Kiev parca, insa asta NU inseamna ca a cedat Palmarestul. A CUMPARAT FC Fcsb clubul Steaua?! ACTELE LA CONTROL ne-a jijjijji! :-)))) Ti le cere chiar Mustata! :-)))) NU, nu a cumparat Steaua, deci nici Palmarestul, CSA existand bine merci, fara intrerupere si dupa 2003. Ai priceput macar acum diferenta?! Desigur, judecatorii care NU au IQ cati dinti au in gura ca nea Titi Stirbu, au inteles imediat cum stau drumurile si v-au dat acea motivare scrisa ca pana si un fcsbist sa o priceapa! Degeaba, oamenii au fost optimisti! :-)))) Stii ce faci cu Diploma ta de la Spiru Haret recunoscuta de Min Educatiei daca intr-o buna zi Justitia spune" bai plangaciosule, NU ai obtinut-o corect, ai trisat la examen, ai trimis pe atul la examen in locul tau"?! Iti spun io, tu fiind clar prea putin capabil sa intelegi realitatea: te stergi cu ea la f... pardon! ... pe frunte! :-)))))
Da ma, de aia nu mai pot eu. Am stat toată noaptea plângând că a făcut mișto un bogdanel amărât :)))). Pe bune?? Câți ani ziceai că ai?? Că te comporți ca in clasele gimnaziale :)))). Salzburg e exemplul PERFECT in care marca nu include palmaresul! Greu să înțelegi acest lucru? Marca e ZERO, importantă e continuitatea! Rău să fii tu, pe bune! Să speri la prinți pe cal alb, care vor schimba legile, vor desființa LPF, doar pentru a putea voi să vă lăfăiți din banul public prin liga 1? Never! :))) Trăiască CSA, care ne-a lămurit încă o dată, ca FCSB e Steaua! Zbang! :)))
Silvică, te-ai făcut de ras îngrozitor, au făcut aia mișto de tine acolo. Am văzut ca era un anume “Bogdan” care știa ca esti plagaciosul gsp pe care l-am traumatizat! Cazul Red Bull nu are legătura cu Steaua, sau in fine, cât are și FC fcsb cu Steaua :-)))
Las' ca ei se vad castigatori!:) ma umfla rasul cand le vad pe "***" de la SL cum anunta "marea victorie". Ce spune UEFA? "Schimbarea denumirii comerciale nu are nici o influenta asupra continuitatii sportive." Si uite asa au folosit corespunzator cele 4 kg de maculatura!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))) Va ajung frustrarile de la UEFA, chiar asa?? E ca si cum ai spune "nu conteaza faptul ca Ministerul Educatiei nu-mi recunoaste diploma de BAC, e important ca cei de la liceul din sat mi-au dat o diploma pe care scrie ca mi-am luat BAC-ul" :)))). De 4 ani v-au promis fetele de la Steaua lab.. libera, ca se va modifica si site-ul UEFA.. 'in curand' :)))). Ah chiar, ai apucat sa vezi ce le-am scris alora si ce a raspuns Adi1? S-a dat de gol saracul, fara sa realizeze, a recunoscut ca FCSB are palmaresul. Un caz concret, cel cu SV Austria Salzburg. Uite marca, s-a dus marca, au venit Red Bull dar palmaresul a ramas intact. Pai cum, ma nene maaa? Palmaresul nu include marca?? Si echipa numita SV Austria Salzburg, cu stema istorica, nu are nimic in palmares??? CE?? Doar pentru ca Red Bull Salzburg are continuitate??? Pfff... asa ceva??!?! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.