Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Dennis Man, eliminat de Kane din Liga Campionilor » PSV a fost prea mică pentru Bayern
0
Inter a spart „Zidul galben”, dar Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
E greeeeu cu Ferrari, Bastenitos, e greeeu…
Săracul de el ce presiune să mai aibă....
As fi pariat ca viata intima e cu presiune.
Romina Romain, joacă ce? Este căsătorită cu fiul nelegitim al lui Enzo care a fost recunoscut și a primit 10%din moștenire! Și ce este cu asta?Cumva este știre sportivă sau mondenă! Can-can de doi lei
Mda.....”Depășim momentele dificile ușor, pentru că presiunea în cuplul nostru vine din business, nu din probleme personale”!!! Era culmea ca presiunea din cuplu să vină din altă parte, decât din business.
Mda.....”Depășim momentele dificile ușor, pentru că presiunea în cuplul nostru vine din business, nu din probleme personale”!!! Era culmea ca presiunea din cuplu să vină din altă parte, decât din business.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.