Alte știri din fotbal
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
5
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Absolut! Dar este unele entități - ce vor rămâne nenumite aici - ce l-au ucis pe tânărul Vardy, pe maturul BidenDoneThat si pe încă câțiva. Toti băieți valoroși, in plină putere. What a shame.
...II...?! Stii doar ca Vardy e unic.
Gata, s-a prins până și Vardy acum!
Băi, zice de o lună la televiziuni ca românii n-au bani de miel de Paște, iar voi le recomandați mașini cu baterii de 50 de mii de Euro?
Euro 1988 va fi amintit pentru totdeauna ca momentul în care Marco van Basten a ajuns la maturitate; cu toate acestea, el nu făcea parte din planul inițial al antrenorului Rinus Michels. Prima opțiune pentru poziția de atacant (nr 9) era John Bosman, în vârstă de 23 de ani, în timp ce van Basten, care avea numărul 12, urma să fie rezervă.
… 12…???
Și costa cât doua penthouse-uri... sa stea în parcările lipsa din București!??? *** Sa faceți *** care își ia BMW, *** nemtesc de 20 de ani, ca asa si-a luat *** din curtea de "vizavi"???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu se practica aici ;)))
Nu scrie nicaieri ca e material publicitar.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.