Alte știri din fotbal

Triplul campion al României cu roș-albaștrii a anunțat scorul din FCSB - Rapid
0

Dani Coman a răbufnit: „Penibili! Așa nu avem șanse la promovare” » Când au luat ultimul salariu fotbaliștii lui FC Argeș
0

Antrenorul din Liga 2 și-a distrus jucătorii în direct: „Nu știu cine i-a adunat aici, dar nu vreau să se lege de numele meu. Ne-au bătut niște amatori”
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Știri din fotbal internațional

Bild se ia de Vincent Kompany: „Incapabil să găsească strategia potrivită” » Verdict: „Foarte slab”
0

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Wladimir si a aratat inca o data limitele si barbia de sticla. Nu mi a plăcut niciodata ca boxer, mi s a parut plictisitor. Cu tot respectul pentru el si fanii lui, l am considerat un chior in tara orbilor un fel de federer pana la aparitia lui nadal si apoi nole. Sigur ca e un mare campion, talent a avut, valorea lui de boxeur trebuie recunoscuta insa la fel si minusurile, aavut avut destul dar nu prea au fost oameni care au putut sa i.le.expuna, categoria grea destul de saraca in ultimul deceniu. Aseara am tinut cu el, nu stiu de ce dar nu imi place joshua, insa stiam ca daca vlad e lovit va fi in dificultate. Mi a parut rau de el, de wlad, ar fi putut castiga daca forta dupa kdown ul din a sasea. Cred ca ar trebui sa se retraga. Mi ar placea sa vad fury vs joshua, cred ca fury l ar razbuna pe wlad. Sau wilder joshua, desi ambii mi se par supra apreciati.
Daca se ducea Gigi Becali la meci ar fi publicat astia 4-5 articole pe zi. Puneau si afise pe WC-uri publice.
Pai daca stirea n-are legatura cu fcsb nici ca o sa o vezi pe gsp
Esti obsedat rau de tot de Becali....
Vine vremea retragerii.Kliciko,Bute au o varsta la care nu mai pot boxa la nivel superior. Asta e. Bravo lor pentru carierele impresionante.
S-a incheiat o epoca la categoria grea..poate cea mai slaba din toate timpurile !
E VORBA DE VLADIMIR KLITSCHKO IN NICI UN CAZ KLICIKO,INFO INAINTE DE A PUBLICA CEVA.
Penibil acest Kliciko, du-te bă la pensie, ce mai vrei la 41 de ani ?
de asta presa citita a falimentat...
***, am ratat meciul, credeam ca mai sunt cateva saptamani. Trebuie sa ma obisnuiesc sa nu mai intru pe fituicile astea pentru stiri din sport.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.