Cred ca junioarele scoteau un rezultat mai acceptabil. Rusine sa va fie bugetarelor! Pintea tu ce mai cauti la nationala? Nu esti buna nici de sters podeaua dupa daneze!

dolat
dolat  •  05 Decembrie 2023, 23:06
Postat de Mache_mana_iute pe 05 Decembrie 2023, 22:37

La foc automat. 28-16. Deja vorbim de 12sb. Sper să ținem de scor. Pentru moral. Că ne așteaptă 3 finale în grupele principale.

***

doublem
doublem  •  05 Decembrie 2023, 23:06

Posibil să fi pierdut calificarea în seara asta. Putem bate tot în faza a doua și tot pe locul 3 să ieșim. Poate dacă batem Germania la 16 sau mai multe goluri (cred în echipă că poate) să nu depindem de Danemarca să o bată pe Germania în ultima etapă. Atunci probabil Danemarca va fi deja matematic în sferturi și își va păstra forțele pentru meciul din sferturi. Dezamăgit de Ciucă - poate într-o zi se dezvață de obiceiul de a se bucura după parade. Am pierdut cel puțin 5 șanse de contraatac pentru că nu repunea mingea repede și asta când scorul era reparabil. Poate un meci în tribună îi va prinde bine.

Mache_mana_iute
Mache_mana_iute  •  05 Decembrie 2023, 23:04
Postat de dobrin pe 05 Decembrie 2023, 22:44

Eu zic ca terminam repede, ca vin sarbatorile si nicaieri nu e mai bine ca acasa!

D-aia mi-am și pus nick-ul ăla. Îmi place să termin repede. Nu stau sa frec menta degeaba.

vasicelmare
vasicelmare  •  05 Decembrie 2023, 23:02

Imi este sila. Cum dam de un adversar redutabil, *** Suntem o natie ***. Cred ca o sa-mi schimb cetatenia. Prostia, mândria, aroganta, si multe alte asemanatoare cu acestea, sunt din belsug in aceasta blestemata natie română. Mi-e silă.

dolat
dolat  •  05 Decembrie 2023, 23:02

Nu putem compara ditamai monstrul în handbal , România cu acești ciubucari și boschetari în handbal pe nume Danemarca ! Este clar , noi nu avem staf , nu avem psihologi , nu avem motivatori ! Cum să te bată la un asemenea scor *** de danezi ! Frate ! Când ne trezim ? Când vedem potențialul nostru ! Comentatori *** de tv , România este de o mie de ori mai bună decât acesta țara , Danemarca ! Treziți-vă odată pentru Dumnezeu ! Sus cu voi ! Puteți câștiga această competiție ! Nimeni nu este mai bun ca voi ! Nu vă lăsați manipulate , copleșite ! Este acum rândul vostru ! Hai romania

fibra
fibra  •  05 Decembrie 2023, 23:00

Chiar așa? Aveam speranța că o să pierdem rezonabil și vom avea o șansă e drept mică de a ajunge în sferturi.Dezamăgirea e mare și vafi greu să câștigăm următoarele trei meciuri.

tarnaveanu
tarnaveanu  •  05 Decembrie 2023, 22:49

Iar le-ați lăudat mă pe galactice după un singur meci, iar acum urmează, ca deobicei, după nuntă înmormântare, pt că le dau astea cu terenul în cap cum era de așteptat.

mr90
mr90  •  05 Decembrie 2023, 22:46
Postat de Mache_mana_iute pe 05 Decembrie 2023, 22:04

Min. 30. ... 10 goluri diferență. Ne-au zecesebit danezele în partea a doua a primului act.