Comentarii (65)
ceaiuri
ceaiuri  •  05 Decembrie 2023, 22:19

meci pierdut in ultimile 10 min ,Pera mai putin inspiarat,cel putin cu 7 in atac,toate jucatoarele au picat moral,nu invingi Dan cu aruncari de la 9m de pe picioare,fara evitare smd,astazi tb sa incercam depasirile 1la 1 ,in repriza a doua sper sa vedem toate jucatoarele jucand

blackseacoast
blackseacoast  •  05 Decembrie 2023, 22:19

Dle Pera,când sa faci proba geniului antrenoral ai dat cu mucii în fasole. Dar,e cadoul de sărbători oferit de handbalistele noastre în fiecare an. Le mulțumim și...murim cu speranțele. Mama ei de genă...

NedelcuDaniel
NedelcuDaniel  •  05 Decembrie 2023, 22:18

Am primit 80 de boabe la rugbi.....deci 20 va fi lejer diferenta de boabe încasate.la final...dap...cu i ii mai pasa de sport ..nasol....wtf

username_2
username_2  •  05 Decembrie 2023, 22:17
Postat de Mache_mana_iute pe 05 Decembrie 2023, 22:04

Min. 30. ... 10 goluri diferență. Ne-au zecesebit danezele în partea a doua a primului act.

da ne marcă astea, domnule Mache

Garbo
Garbo  •  05 Decembrie 2023, 22:14

Ce dracu Pera este *** nu poti sa joci cu Laslo si cu Buceschi in acelasi timp ???

cirus11
cirus11  •  05 Decembrie 2023, 22:13

10-1 in ultimele 10 minute... blackoutul tipic Romaniei.

Stefan956
Stefan956  •  05 Decembrie 2023, 22:11

Mai asta e mivelul fetelor toti traiti din alintiri asza e nivelul si mai e inca in plus si vaca ( pintea ) ea e ca un tanc rusesc, badaran necioplit cu corpul de vaca

Crinughe1
Crinughe1  •  05 Decembrie 2023, 22:09

O evoluție rușinoasă, la fel și comentariul lui Pruna care spune ca e normal ca Pintea sa calce mereu semicercul pentru ca e presata de adversare. Bravo ma!

adybumbescu
adybumbescu  •  05 Decembrie 2023, 22:08

gata s-a incheiat partida ,cam asta e limita echipei asteia deocamdata cu japonia mai au sanse dar polonia si germania le da cu minge in cap cu astfel de joc,bafta fetelor,naspa fara neagu

Florin9999999
Florin9999999  •  05 Decembrie 2023, 22:08

21-10 la pauza, eu efectiv nu mai inteleg nimic din handbalul feminin: romania defileaza cu serbia, danemarca se chinuie rau cu serbia si castiga si cu ajutorul fluierasilor, iar in seara asta defileaza.....eu nu aveam asteptari mari de la meciul asta, dar nici la asa diferenta de scor nu ma gandeam