Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
are perfecta dreptate,inteleg k fotbalul este regele,dar sa nu uitam k rezultatele cele mai bune obtinute in sport de noi sunt la handbal;ori noi nu stim sa apreciem ce este cu adevarat mai valoros pt noi;din pacate!
romania afost compiona mondiala de 4 ori la handbal la fotbal mai tarziu. gimnastica are o multime de campioane mondiale olimpice dar cine apare pe prima pagina gigi si alti ciobani ca el. de ce??
Are dreptate Paleu . Din pacate nu am putut sa vad meciul cu Argentina asa ca am asteptat cuminte stirile sportive , stiri care au inceput asa : Radaoi a fost primit ... , Steaua a facut egal in amicalul ...,Becali ...; in concluzie rusine pt stirile sportive . Mai ales pro-tvului . Sunt sigur ca domnul Paleu se referea la mediatizare nu la altceva .
Daca l-ati cunoaste personal unul din voi pe dl Paleu nu ati mai vorbi deloc asa. Are dreptate in tot ce spune si ii pasa de handbal mai mult decat orice presedinte de fotbal. El tot timpul a dat bani pt handbal, nu a luat. E o mare diferenta. Ar fi o pierdere daca s-ar retrage. Bafta baieti!
Daca asa gandeste si declara public un oficial al FRH , nu trebuie sa ne mai miram de ce nu am batut Ungaria ! Cu oamenii din astia ,, capabili " este f greu , daca nu imposibil , sa faci performanta ! RUSINE !
Fiecare are dreptul sa aleaga la ce sa se uite.Decat sa te duci la un meci in care esti ciuca batailor mai bine acasa.A
ce a reusit sa faca turistul paleu pt handbalul din Romania? NIMIC, doar sa si traga comisionare grase si mai are curajul sa scoata capul ala hidos in presa dupa ce si a batut joc atita timp de jucatorii si jucatoarele de handbal din Romania RUSINEEEEEEEEEEEE
Sa va fie rusine voua la federatie! Am fost in Croatia si a trebuit sa ne certam cu spectatorii ca sa putem sta impreuna. Nu ati fost capabili sa rezervati bilete ca sa poata sta toti romanii intr-un loc sa putem avea o galerie mai serioasa, nu sa ne organizam acolo la fata locului. Ungurii si slovacii au avut bilete in acelasi loc mai multi pentru s-a ocupat federatia lor.
ami place hanbalul dar mai mult fotbalul si ami place cand joaka fetele baeti au de anvatat de la fete paleu sai stea la familia ta hanbalul an gat ..p..a..n..a..r..a..m.. de om ce esti
CE ERA SA FACA TADICI IN BENJING SA TRIMITA 4 JUCATOARE ACASA?IN FRUNTE CU HUTUPAN DUPA MECIUL CU NORVEGIA sau sa inchida ochii la conflictul aprins de PATEU si sa incearca imposibilul..sa-ti fie rusine *****….am fost martor la dineul dupa meciul cu norvegia.si stiu ce s-a intamplat acolo..toata lumea din tara ar trebui sa afle adevaratul PELEU
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.