Comentarii (7)
gabrielaj
gabrielaj  •  22 Octombrie 2012, 14:44

am vazut ca de fiecare data incep slab si isi revin la sfarsitul celei de a 2 reprize de ce nu fac contrariul sa inceapa bine si sa se apere mai mult spre final si e pacat ca au portari buni dar extremele nu prea joaca la nivel inalt sa se concentreze mai mult se poate orice daca e vointa.HAI U CLUJ!!!!! SUCCES !!!!

adrian_stef04
adrian_stef04  •  22 Octombrie 2012, 11:33

se poate si locul 2 dar e nevoie de multa concentrare la finalizare. au ratat extremele in situatii de 1 contra 1 in cateva situatii cheie plus apararea care a fost adormita in primele 50 de minute. orice va fi suntem alaturi de fete si la urmatorul meci de acasa.

dan_racivitan2003
dan_racivitan2003  •  22 Octombrie 2012, 11:27

Fara Gorbicz sunt o echipa de batut. S-a vazut in repriza a doua ,castigata de U cu 12-10. Se poate si locul 2

gilos
gilos  •  22 Octombrie 2012, 09:49

Deocamdata au doua infrangeri, asa ca pot iesi si pe doi, dar si pe patru...

vali_d2
vali_d2  •  22 Octombrie 2012, 09:39

Am vazut pivotul de la Gyor primind pasa cu ambele picioare in semicercul nostru si dand gol. M-am enervat si am schimbat postul o vreme. Nu este normal sa arbitrezi cu alte unitati de masura doar pentru ca e Gyor

silvercloud
silvercloud  •  22 Octombrie 2012, 02:21

Exact !! "U" sa poate bate cu sanse la locul doi in grupe !! Gyor-ul nu are rival in acesta grupa, o sa bata to, asa ca disputa pentru locul doi ramane deschisa t!!Haideti fetelor, ca se poate !!

vladutz13
vladutz13  •  22 Octombrie 2012, 01:17

Dar de ce sa nu traga la locul 2??? rezultatele din primele 2 etape le-ar da dreptul sa spere ca se pot bate de la egal la egal cu Krim si Podravka ....