Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
i-auzi, înotătorii sunt genii. Probabil că și savanții sunt pești.
Dintre cei 8 finalisti, Hobson are cel mai slab "personal best". Din punctul acesta de vedere, diferenta intre David si toti adversarii din finala e uriasa. Daca PB pentru Popovici e 1:42, 97, cel mai bun PB al celorlalti il are Martens, 1:44,14 (1.17 secunde sub al nostru, diferenta colosala la 200 m). Trei dintre adversarii sai din finala nu au atins niciodata timpul cu care David a castigat semifinala, unde clar nu s-a intrebuintat. Dintre ceilalti 4 care au reusit in cariera timpi mai buni decat cel de ieri al lui David, doar unul singur a reusit de doua ori acest lucru (Scott), ceilalti au facut-o o singura data, in punctul de varf al carierei lor. Asadar, superioritatea romanului in proba asta e uriasa, DAR... o finala olimpica e scurta si depinde de multi factori. Cand imi amintesc cum a castigat la Atena Camelia Potec, tot la 200 metri liber, desi a avut abia al saptelea timp intre finaliste (iar in calificari a fost abia a 11-a), ma gandesc ca e nevoie si de circumspectie. Dar cred ca David si staff-ul lui stiu exact ce trebuie sa faca.
2 bani inseamna mult pentru gesepe
E american, normal ca il are favorit pe american, ba daca il mai si pregateste. Nu inseamna ca il vede favorit, dar nici n-o sa spuna ca americanul nu e favorit inaintea cursei, ii da credit. Articol de 2 bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.